JENNIFER LOPEZ GELİNLİK PROVASI MI YAPIYOR?

Jennifer Lopez'in, beyaz elbisesi kalp biz!

Lopez Pazar günü, devam eden sağlık krizinin ortasında pozitif ve ilham verici bir dizi fotoğraf paylaştı. Fotoğraflarda, Jennifer bir yaz düğünü için ideal, diz boyu ve kare yaka, fildişi bir elbise ile trambolinde zıplıyor.

"Bu süre zarfında, oturup dünyada ters giden her şeyi düşünmek çok kolay... Gözlerimi açar açmaz minnettar olduğum üç şeyi söylemeyi alışkanlık haline getirdim ve geceleri de yatmadan önce o gün olan üç iyi şeyi yüksek sesle söylüyorum. Her şey olabilir... her gün aynı şeyleri söylememek için de onları değiştirmeye çalışıyorum. Pozitif ve güvende kalın. Sizi seviyorum ve hepinizi çok özledim... yakında kavuşacağız."

Paylaşımları arasında, dans yeteneğini gösteren içerikler de yer aldı.


Lopez şu anda ikizleri Max ve Emme, nişanlısı Rodriguez ve sporcunun iki kızı Natasha ve Ella ile hep birlikte karantinada.

Geçen ay, Lopez düğün planlarını Ellen DeGeneres'e anlattı. Jennifer, düğünün ne zaman gerçekleşeceği sorulduğunda "her an olabilir" cevabını vermişti.

"Aslında, pandemi bizi biraz etkiledi. Şimdi bekleyip neler olacağını göreceğiz.Dürüst olmak gerekirse, şimdi ne olacağını gerçekten bilmiyorum, düğün tarihi hakkında en ufak bir fikrim yok. Dünyadaki herkes gibi bir düzen kurduk. Birkaç ay bekleyip, olayların gidişatına bakmamız gerekiyor."