JENNIFER LOPEZ VE ALEX RODRIGUEZ AYRILDI

Çift, ortak bir açıklama paylaştı.

Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez’in ilişkisi gerçekten bitti. Nişanlı olan çift, ‘Today Show’ programına katılarak ilişkilerinin sonlandığını duyurdular. Geçtiğimiz ayın ayrılık haberlerinden sonra ilişkilerindeki sorunları düzeltmeye çalıştıklarını söyleyen çift, tüm çabalara rağmen ayrılma kararı aldıklarını bildirdiler. 2017’de ilişkilerine başlayan Rodriguez ve Lopez, Mart 2019’da nişanlanmışlardı. 

Ortak bir basın açıklaması yayınlayan Rodriguez ve Lopez, “Arkadaş olarak daha iyi olduğumuzu anladık ve böyle kalmayı hedefliyoruz. Birlikte çalışmaya ve ortak projelerimiz ve işlerimizde birbirimize destek olmaya devam edeceğiz. Birbirimize ve çocuklarımıza en iyi dileklere sahibiz. Onlara saygı adına, nazik sözlerini ve desteğini yollayan herkese teşekkür etmek istiyoruz,” dediler. 

Birkaç gün önce nişan yüzünü olmadan bir fotoğraf paylaşan Lopez, sosyal medyada ve internette ayrılık söylentilerini artırmıştı. Çift, ilk olarak Mart ayında çıkan ayrılık söylentilerine ortak olarak, “Tüm haberler yanlış. Sadece ilişkimiz üzerine çalışıyoruz” demişlerdi. Rodriguez, ilişkilerini yüz yüze düzeltmek için son haftalarda ‘Shotgun Wedding’ filmi için Dominik Cumhuriyeti’nde olan Lopez’in yanına gitmişti. 

Uzun bir süredir Rodriguez ile ilişkisini sorguladığı söylenen Lopez’in son 6 aydır ayrılmak istediği belirtildi. E! News’a konuşan bir başka kaynak ise, Lopez’in arkadaşlarının Rodriguez’in doğru insan olmadığını düşündüklerini belirtti. Rodriguez’in aldatma iddiaları ile daha da şüphe içine düşen Jennifer Lopez, sonunda kesin olarak ayrılma kararı aldı.