JENNIFER LOPEZ VE ALEX RODRIGUEZ AYRILDI MI?

Birkaç gün önce düğün haberlerini konuştuğumuz çift yollarını ayırıyor...

Cuma akşamı Page Six ve TMZ, önümüzdeki haftanın bombasını düşürmüş oldular: Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez ayrıldı! Son bir haftadır Sussex Çiftinin sansasyonel röportajını konuşurken şimdi ise Lopez ve Rodriguez’i konuşacağız gibi duruyor. Kısa bir süre önce nişanlarının ikinci senesini kutlayan ünlü çiftin dört senelik ilişkilerini noktaladıkları söyleniyor. People dergisinin de doğruladığı habere göre, “Bu uzun süredir beklenen bir ayrılıktı.”

Son zamanlarda ilişkileri sallantıda olan Rodriguez ve Lopez’in bir süredir ayrı oldukları belirtilirken, Rodriguez’in şimdilerde basketbol sezonu için Miami’de olduğu ve Lopez’in için de yeni filmi için Dominik Cumhuriyeti’nde olduğu eklendi. 10 Mart’ta iki defa erteledikleri düğünleri hakkında çıkan haberler, Lopez ve Rodriguez çiftinin tekrar düğün planladıklarını söylerken, Cuma günü gelen haber çiftin hayranlarını şaşırttı. Entertainment Tonight’ta yayınlanan haberde, “Jennifer ve Alex hala evlenmeyi planlıyorlar. Rodriguez, Lopez’e çok aşık ve birlikte çok eğleniyorlar. Bu kadar iyi anlaşmaları harika. Lopez daha önce olmadığı kadar Rodriguez’e güveniyor,” yazmıştı. Şimdi ise bu haberlerden sadece birkaç gün sonra çiftin ayrılığını konuşuyoruz!

Rodriguez’in kısa bir süre önce adı ‘Southern Charm’ yıldızı Madison LeCroy ile aldatma söylentilerine karışırken, LeCroy’a yakın bir kaynak bu iddiaları yalanlamıştı. Entertainment Tonight’ın haberine göre ilişkilerinin zaman aşımına uğradığını düşünen Lopez, aldatma söylentilerinden sonra evlenme konusunda kararsızmış.