JENNIFER LOPEZ VE ALEX RODRIGUEZ ÇİFT TERAPİSİNE GİTMİŞ

Lopez ve Rodriguez, ilişkilerini geliştirmek için çabalıyorlar...

Son haftalarda bir aldatma skandalı ile anılan Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez, bu haberlerden aylar öncesinde bile ilişkileri üzerine çalışıyorlarmış. Geçtiğimiz günlerde Allure dergisine bir röportaj veren Jennifer Lopez, Rodriguez ile çift terapisine gitmenin ilişkilerine çok faydalı olduğunu söyledi. 


Mart 2019’da nişanlanan Lopez ve Rodriguez çifti, Yaz 2020 sezonunda evlenmeyi planlamışlardı. Ancak tıpkı dünyadaki birçok nişanlı çift gibi pandemi sebebiyle düğünlerini ertelemek zorunda kalan Lopez ve Rodriguez, henüz resmi bir nikah veya düğün düşünmediklerini belirtmişlerdi. Ancak Allure dergisine, düğünü ertlemenin çok iyi bir karar olduğunu belirten Lopez, Rodriguez ile ilişkilerine daha çok odaklandıklarını ve çocukları ile daha çok vakit geçirebildiklerini söyledi. “Yaratıcı olmayı özledim,” diyen Lopez, “Ama Alex, ‘Bunu çok seviyorum. Evde olmayı çok seviyorum. Zoom konferanslarına bayılıyorum. Sürekli çocuklarımın yanında olabilmeyi çok seviyorum,’ diyenlerden” diye ekledi. 

Karantina döneminde sadece çocukları ile vakit geçirmenin yanı sıra, çift terapisine başladıklarını söyleyen Lopez, “Evde zamanımız çok güzeldi. Kendimiz üzerinde çalışma fırsatı bulduk. Birlikte terapiye başladık ve bu ilişkimiz için çok faydalı oldu” dedi. Yine de düğün planlarını durdurmalarının kolay olmadığını belirten Lopez, “Bu gerçekten büyük bir olaydı. Aylarca planlama yapmıştık ve yurt dışında olacaktı. Belki de doğru bir zaman değildi. Tüm bunları düşünüyorsunuz, belki de her şeyin mükemmel bir anı vardır” dedi.


“Birlikte yeni şeyeler denemeye başladık. Dışarıda beysbol oynadık ve birlikte resimler yaptık. Böyle şeyleri asla yapamıyoruz. Tüm bu vaktimizi sonuna kadar yaşamaya çalışıyoruz,” diyen Lopez, çocukları ile verimli zaman geçirebildiklerini ekledi.

Lopez’in röportajından aile ilişkilerinin oldukça iyi olduğunu anlıyoruz ancak geçtiğimiz Ocak ayında Lopez ve Rodriguez’in hayranları farklı düşünüyordu. Bir ay önce kendisini bir aldatma skandalı ortasında duyan Alex Rodriguez’in Lopez’i ‘Southern Charm’ yıldızı Madison LeCroy ile aldattığı düşünülmüştü. Oyuncu arkadaşı Craig Conover’ın ortaya attığı iddiaları reddeden LeCroy, Rodriguez ile sadece Instagram üzerinden konuştuğunu ve fiziksel olarak asla görüşmediğini eklemişti.