JENNIFER LOPEZ VE ALEX RODRIGUEZ ÇOCUK SAHİBİ OLMA FİKRİNE SICAK BAKIYOR

Yoksa etrafta küçük JLo'lar ve A-Rod'lar mı dolanacak? 50 yaşındaki Lopez, 44 yaşındaki eşi Alex ile düğünden sonra çocuk sahibi olmaya çalışacaklarını söyledi.

People'a verdiği bir röportajda, "Tanrı benim için ne planlıyor bilmiyorum ama denemek isterim. Bu fikre çok açığım!" dedi.

Lopez'in eski eşi Marc Anthony'den iki çocuğu var. Eski çift, 11 yaşlarında Emme ve Maximilian adında ikizlere sahip. A-Rod'da eski eşi Cynthia Scurtis'ten 15 ve 11 yaşlarında Natasha ve Ella adında iki kız çocuğuna sahip. Mart ayında Alex'in Jennifer'a evlilik teklifi sonrasında, iki tarafın ailesi birbirine daha da yakınlaşmış.


Jennifer Lopez, "Hepimiz git gide daha da yakınlaşıyoruz. Nişanlandığımızda, çok mutlu oldular... Onları her zaman seveceğimizi biliyorlar" dedi.

Lopez, daha fazla çocuk sahibi olmak istese de, şuan sahip olduğu çocuk sayısından memnun olduğunu da belirtti. "İkizLer, benim hayatımı çok daha iyi hale getirdiler ve doğmaları beni farklı bir yöne itti. Kendime, kalbime hiç bakmıyordum, umursamıyordum. Çocuklar beni bu durumdan çekip aldı ve bu yüzden onlara karşı çok fazla sorumluluk ve sevgi besliyorum. Önce sevgi sonra sorumluluk. Daha iyi olmam gerektiğini biliyordum" dedi.

Lopez, Alex ile aynı ebeveynlik etiklerini paylaştığını da söyledi. "Çocuklarımızı, farkındalık ve hayallerimiz çevresinde büyütmeye çalışıyoruz ama aynı zamanda hiçbir zaman bizim tarafımızdan yönlendirilmedikleri veya hayatlarına dahil olmadığımız bir duruma sokmuyoruz onları... Bu bizim önceliğimiz." 

Jennifer ve Alex çifti ilk olarak 1999'da Alex, Jennifer'dan imza istediğinde tanışmış ancak ikili Mart 2017'ye kadar ilişkilerine başlamadılar. Düğün tarihlerine gelince çift, yakın zamanda bir düğün planlamak için çok meşgul olduklarını söyledi. "Bu yılın sonuna kadar çalışıyoruz. Onun için ne olacak bilmiyorum. Araya bir yere sıkıştırıp sıkıştırmayacağımızı ya da bekleyeceğimize karar vermedik henüz. Gerçekten henüz bilmiyorum. Bu kolay, şu anda yalan söylemiyorum!"