JENNIFER LOPEZ'DEN EVLİLİK AÇIKLAMASI

“Gerçekten evlenmeli miyiz? Evlenmemeli miyiz? Bunun bizim için anlamı nedir?”

Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez’in nişanlanma haberi üzerinden bir seneyi aşkın bir süre geçti. Hal böyle olunca çiftin hayranları “Gizlice evlendiler mi?” sorusunu sormaya başladılar. Kısaca cevabımız hayır. Hatta Lopez ve Rodriguez hiç evlenmeyebilirler!


Andy Cohen’in Sirius XM’deki ‘Radio Andy’ adlı programa katılan Lopez, Rodriguez ile birlikte düğünlerini iptal etmeyi düşündüklerini itiraf etti. İlişkilerinin böyle gayet iyi olduğunu düşünen Lopez, “Evet, hiç evlenmemek hakkında konuştuk. Bizim yaşımızdayken ve daha önce evlenmişken, gerçekten evlenmeli miyiz? Evlenmemeli miyiz? Bunun bizim için anlamı nedir? Ve bu oldukça kişisel bir karar, ne yapmak istediğimize bağlı. Ama kesinlikle hiçbir acelemiz yok” dedi. 

Haziran 2020’de İtalya’da bir düğün planladıklarını söyleyen Lopez, pandemi sebebiyle bu töreni ertelemek zorunda kalmışlardı. “Bu gerçekten çok üzücüydü çünkü Haziran’da evlenecektik ve her şeyi planlamıştık” diyen Lopez, “Mart veya Nisan’da dünyanın durumuna baktık ve ‘Belki de bu olmayacak’ diye düşündük. İtalya, dünyadaki en kötü durumda olan ülkeydi. Ve İtalya’da evlenecektik. Ben de, ‘Tamam, her şeyi iptal etmek zorundayız’ dedim” diye ekledi. 


Rodriguez ile ilişkilerini 30 senedir birlikte olan ve hiç evlenmeyen Goldie Hawn ve Kurt Russell’ın ilişkisine benzeten Lopez, “Olanlar bizi hayal kırıklığına uğrattı. Ama sonra kendi kendinize düşünüyorsunuz ve bazı şeyleri zamana bırakmak gerekiyor… Ama aynı zamanda Goldie ve Kurt’e bakıp, ‘Gerçekten evlenmemiz şart mı?’ Diye düşünüyorsunuz” dedi. 

Mart 2019’da birlikteliklerin ikinci senesinde Bahamalar’da Rodriguez ile nişanlanan Lopez, sözlerini, “Bu süreç bize durup düşünmek için zaman tanıdı. Ve bence bu belki de bizim için hala önemli olan bir konu ama kesinlikle acelemiz yok, zamanı gelince olursa olur,” diye tamamladı.