JENNIFER LOPEZ VE ALEX RODRIGUEZ’İN DÜĞÜNÜ ERTELENDİ

Koronavirüs salgını Lopez’in düğün planlarını da etkiledi!

Jennifer Lopez’in düğünü Zoom üzerinden gerçekleşmeyecek! Ellen DeGeneres ile sanal bir röportaj yapan Jennifer Lopez, nişanlısı Alex Rodriguez ile düğün planları hakkında konuştu. Düğünlerinin koronavirüs pandemiğinden etkilenip etkilenmediğini soran DeGeneres’e cevap olarak Lopez, Rodriguez ile düğünlerinin pandemi sırasında gerçekleşmeyeceğini belirtti. 


“Pandemi düğün planlarımızı biraz etkiledi. Bu nedenle ne olacağını bekleyip göreceğiz. Dürüst olmak gerekirse tarih gibi konularda ne olacağını gerçekten bilmiyorum. Tıpkı tüm dünya gibi biz de bekleme sürecindeyiz. Bu yüzden tekrarlıyorum, birkaç ay bekleyip durumun nasıl olacağını göreceğiz,” diyen Lopez, Rodriguez ile düğünlerinin ertelendiğine açıklık getirdi. 

Geçtiğimiz Mart ayında Rodriguez ile nişanlanan Lopez, Şubat ayının sonunda Oprah’a verdiği röportajda acele etmediklerini söylemişti. “Eğer hayatımızın geri kalanı boyunca beraber olacaksak, neden acele edelim ki?” diyen Lopez, “Eğer gerçekten yapacağımız şey buysa, gerçekten partner olacaksak, birlikte hiç sahip olmadığımız veya hiç hissetmediğimiz bir hayat inşa etmeye çalışacaksak, bir koca ve bir eş, bir anne ve baba olarak tüm çocuklarımızı kucaklayacağız. Onlara bunun sahip olmadığımız bir şey olduğunu göstereceğiz,” diye ekledi. 


Başlarda hemen evlenmek istediğini itiraf eden Lopez, “Bu komik çünkü nişanlandığımız zaman ‘Birkaç ay sonra evleneceğiz,’ diye düşündüm. Eski düşüncelerim geri geldi, beni üç defa evlendiren umutsuz romantik ruhum,” dedi. 

Etİketler