JENNIFER LOPEZ VE BEN AFFLECK BİRLİKTE YAŞAMAYI PLANLIYOR

Eski nişanlılar, ilişkilerini bıraktıkları yerden sürdürüyor!

Üç ay önce Alex Rodriguez’den ayrılan Jennifer Lopez, Ben Affleck ile birlikte yaşama kararı aldı! Us Weekly’nin haberine göre neredeyse her günü birlikte geçiren Jennifer Lopez ve Ben Affleck, Nisan ayında yeniden bir araya geldikten sonra ilişkilerine kaldıkları yerden devam ediyorlar. Çok yakın bir zamanda aynı eve taşınmayı planlayan çiftin çalışmadıkları her anı birlikte geçirdikleri söylendi. 

Mart 2019’da Rodriguez ile nişanlanan Lopez, Nisan ayında dört senelik ilişkilerini noktalamıştı. Today Show’a yaptıkları açıklamada, “Arkadaş olarak daha iyi olduğumuzu fark ettik ve böyle kalmayı umuyoruz. Birlikte çalışmaya ve birbirimizin işlerini ve projelerini desteklemeye devam edeceğiz. Birbirimiz ve çocuklarımız için en iyisini diliyoruz. Onlara saygı için söyleyeceğimiz tek yorum bize iyi dileklerini ve desteğini ileten herkese teşekkür etmek,” demişlerdi. 

Ağustos 2020’de Rodriguez ile Miami’den $32.5 milyon değerinde bir ev satın alan Lopez’in geçtiğimiz Haziran ayında Affleck’e daha yakın olabilmek için Miami’den Los Angeles’a taşındığı söylenmişti. Yıllardır Miami’de yaşayan Lopez’in bu beklenmedik taşınmasının Affleck ile ilişkileri sebebiyle olduğu fark edilmişti. 2002’de nişanlanan ve 2004’te ayrılma kararı alan Lopez ve Affleck, 2000’li yılların başında en sevilen ünlü çiftleri arasında olmuşlardı. Hiç ayrılmamış gibi yeniden ilişkilerine başlayan Lopez ve Affleck’in yarım bıraktıkları her şeyi tamamlamak istedikleri söyleniyor. 

Basında söylenenlerin aksine ilişkileri konusunda acele etmediklerini düşünen Lopez ve Affleck’in aylardır değil yıllardır birlikte gibi hissettikleri belirtildi. Gerçek aşkı bulduklarına inanan Lopez ve Affleck, son haftaların en popüler ünlü magazin haberlerinden biri!