JENNIFER LOPEZ VE BEN AFFLECK NİŞANLANDI (YİNE!)

Lopez’in nişan tüzüğünün arkasında çok özel bir anlam var…

Bennifer 2.0 kalıcı olacak gibi görünüyor! Amerika’nın favori çiftlerinden biri olan Jennifer Lopez ve Ben Affleck, 17 sene önce ayrıldıktan sonra yeniden bir araya gelmişlerdi. 2002’de nişanlanan ve 2004’te ayrılan Jennifer Lopez ve Ben Affleck, geçtiğimiz hafta sonu tekrar nişanlandılar. Nişanını e-posta üzerinden bir haber bülteni ile duyuran Jennifer Lopez, su yeşili tüzüğünü hayranları ile paylaştı. “Çok heyecanlı bir haber veriyorum ve çok özel bir hikaye anlatacağım,” diyerek bir paylaşım yapan Jennifer Lopez, duyurunun ‘On The JLo’ adlı platformunda olduğunu belirtti. Yüzük renginin ve tasarımının farklı bir anlamı olduğunu söyleyen Jennifer Lopez, yeşil renginin her zaman hayatında önemli bir yeri olduğunu anlattı. “Her zaman yeşilin uğurlu rengim olduğunu söylerim. Belki de aklınıza giydiğim yeşil bir elbise gelmiştir bile,” yazan Lopez, 2000 Grammy Ödülleri’nde giydiği Versace elbisesine ve Ben Affleck ile katıldığı 2003 Oscar Ödülleri’nde giydiği Valentino elbisesine gönderme yaptı. “Yeşil giydiğim zaman hayatımda olan muhteşem şeyleri fark ettim. Bu belki tesadüftür, belki de değildir. Ama daha iyi baktığım zaman, tesadüflerin olmadığını gördüm,” diye ekleyen Lopez nişan tüzüğünün de bundan ilham aldığını ekledi. 

Jennifer Lopez ve Ben Affleck 2003 Oscar Ödülleri'nde (Getty Images)

Lopez, bir keresinde birinin elinde yeşil bir kuş bulunan ve her iki yanında “Let Go" yazan bir tablo satın aldığını anlattı, "Çok fazla sanat eseri satın almam ama bunu aldım. Biri sinek kuşlarını sevdiğim için, iki tane de yeşil rengi sevdiğim için" diye yazdı. "Kuşlar hep etrafımda uçar. Sinek kuşlarıyla her zaman özel bir bağım olmuştur. Bir çok insanın onların aşkı simgelediğini söylediğini fark ettim. O yüzden nereye gidersem gideyim, beni takip ediyorlar. Şüphe ve kafa karışıklığı hissettiğim zamanlarda sihirli bir şekilde penceremin önünde biliriyorlar. İşaretlere açık olursak evrenin her zaman bizimle konuşacağını hatırlatıyorlar."

2002’de ‘Gigli’ filminin setinde tanışan Affleck ve Lopez, o senenin Kasım ayında nişanlanmışlardı. Eylül 2003 için düğün planları yapan çift, düğünlerinden birkaç gün önce “medyanın ekstra ilgisi sebebiyle” düğünü erteleme kararı almışlardı. Ocak 2004’te ayrılma kararı alan çift, 2021’de beklenmedik bir şekilde yeniden bir araya gelmişti.