Jennifer Lopez, Yeni Albümü İçin Bir Müzikal Deneyim Duyurdu

"Bu müzikal deneyim, aşk hakkındaki gerçek arayışı üzerine, müzik, film ve gerçeklik aracılığıyla bir yaşam yolculuğunun bir manifestosudur."

Buse Saray BUSE SARAY 25 Kasım 2023
Jennifer Lopez, Yeni Albümü İçin Bir Müzikal Deneyim Duyurdu Getty Images

Jennifer Lopez, Instagram'da yeni bir Reel paylaştı ve görünüşe göre 2024 albümü "This Is Me...Now" için görseller vardı. Klibin başında, J.Lo'nun şanslı rengi olan yeşil üzerine "DUYUN. GÖRÜN. YAŞAYIN. PAYLAŞIN" yazan grafikler bulunuyor ve aynı zamanda nişan yüzüğüyle aynı renk... Ayrıca, geçmişte favori kuşlarından biri olduğunu söylediği bir kuş olan sinek kuşunun bir resmi de bulunuyor.Bunu, Lopez'in yağmurda dans ettiği, bir fabrikada ve bir düğünde olduğu bir dizi görüntünün yanı sıra klasik bir müzikali anımsatan birkaç geniş set parçasının yer aldığı anlar izliyor.

Mesaj sona erdiğinde, hayranlara yönelik başka bir mesaj bulunuyor: "BU MÜZİKAL DENEYİM, AŞK HAKKINDAKİ GERÇEK ARAYIŞI ÜZERİNE, MÜZİK, FİLM VE GERÇEKLİK ARACILIĞIYLA BİR YAŞAM YOLCULUĞUNUN BİR MANİFESTASYONUDUR."

Mesaj "Jennifer" imzası taşıyor ve ardından web sitesine bir bağlantı bulunuyor. 

Yeni albüm, 21 yıl önce yayımlanan üçüncü albümü "This Is Me...Then"ın devamı niteliğinde... O albümün, o dönemdeki ilişkisinden esinlenen bir dizi şarkı içerdiği bildirilmişti. O dönemde Jennifer Lopez, Ben Affleck ile nişanlanmış ancak ayrılarak başkasıyla evlenmişti. Affleck, aktris Jennifer Garner ile evlenmiş ve üç çocuğu Violet, Seraphina ve Samuel'ı olmuştu. Lopez ise şarkıcı Marc Anthony ile evlenmiş ve ikiz çocukları Max ve Emme'yi sahiplenmişti.

Hayranlar, neredeyse iki on yıl sonra Lopez ve Affleck'in yeniden bir araya geldiğini duyduklarında çok şaşırttılar. Çift, 2022 yazında evlendiler ve ailelerini birleştirdiler. Yeni albüm, büyük olasılıkla birbirlerine olan yolculuğuna dair bir yansıma olarak hizmet ediyor. Billboard, şarkı isimlerinin "To Be Yours," "Mad in Love," ve "Greatest Love Story Never Told," ile "Dear Ben Pt. II" gibi olduğunu bildiriyor.

"Midnight Train to Vegas" adında bir şarkı da bulunuyor, bu da çiftin Las Vegas'taki sürpriz düğününe bir gönderme gibi görünüyor. Bu düğün, daha resmi bir törenle Affleck'in Georgia malikanesinde olmuştu.

Bu, Lopez'in dokuz yıl aradan sonra çıkardığı ilk albüm ve açıkça tüm olanakları kullanıyor. Albümün 2024'e kadar çıkmayacağı bildirilmişti. Reel, 27 Kasım Pazartesi gününe dikkat çekiyor. Ne olacağınız biz de merakla bekliyoruz!SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.