JENNIFER LOPEZ'İN OĞLU MAX DE ANNESİNİN İZİNDE!

Jennifer Lopez'in kızı 12 yaşındaki Emme Muñiz, Şubat ayında Super Bowl'daki minik performansı ile herkesin gönlünde taht kurmayı başarmıştı. Şimdi ise sıra ikiz kardeşi Max'de...

Cuma günü Lopez, Max'in Oz Büyücüsü oyunundaki performansını Instagram sayfasında paylaştı. Max'in babası Marc Anthony'e olan benzerliği de oldukça dikkat çekici. 

"En küçük ufaklık."

Bu aslında Max'in şarkı söyleme becerilerini ilk görüşümüz değil. Geçtiğimiz Eylül ayında Lopez, Max ve Emme'nin Vance Joy'un "Riptide" şarkısını seslendirdikleri bir videoyu da paylaşmıştı.

"Kalbim dayanamıyor..."

Lopez'in kızı 12 yaşındaki Emme Muñiz, Şubat ayında Super Bowl'daki minik performansı ile herkesin gönlünde taht kurmayı başarmıştı. Normalde 11 yaşındaki herhangi bir çocuk, Super Bowl sahnesinde çok gerilirdi. Ancak Lopez'e göre kızı bu konuda hiçbir sorun yaşamadı. Lopez, Jimmy Fallon'a verdiği röportajda, "Sahnedeyken kalabalığın ne kadar büyük olduğunu ve bunun sizi ne kadar korkuttuğunun aklına gelmesine izin vermiyor. Performans geni var. Sahnedeyken bunu yapmak gerekiyor, kendini kontrol etmeyi bilmelisin" dedi.