ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

JENNIFER LOPEZ’İN YENİ MÜZİK VİDEOSUNDA SÜRPRİZ BİR KONUK

Ben Affleck 20 sene sonra JLo’nun yeni bir müzik videosunda yer aldı…

‘Jenny from the Block’ müzik videosunda yer aldıktan 20 sene sonra Ben Affleck yeniden Jennifer Lopez’in kalbine ve müzik videolarına geri döndü. ‘Marry Me’ şarkısının yeni videosu yayınlanırken, Ben Affleck gözlerden kaçmadı. Yüzü tam olarak görünmese de hayranları videoda yer alan kirli sakallı kişinin Affleck olduğuna emin! Klip boyunca şarkı söyleyen, yazı yazan, piyano çalan ve çalışan Lopez, başka biriyle konuşuyor gibi görünüyor. Videonun bir noktasında bu ‘gizemli’ adam Lopez’e sarılıyor. 


2002’de yayınlanan ‘Jenny from the Block’ müzik videosu çok daha farklıydı. O zamanlar da birlikte olan ikili 20 sene sonra yeniden bir araya geldi. Şarkının adı ve Ben'in videoda yer alması ikilinin evlilikten bahsettiğini düşündürmüyor değil! İlk aşklarını yeniden alevlendirmelerinden bu yana neredeyse bir yıl geçti, Lopez, Affleck’e daha yakın olmak için ailesini Miami'den Los Angeles'a bile götürmüştü. İşler kesinlikle çok daha ciddi!


Bu yılın başında People dergisine aşka ikinci şanslar hakkında konuşan Lopez, “İkinci bir şansımız olan güzel bir aşk hikayesi. Başlarda ilişkimizi bir şekilde duyurmadan önce, saftık ve biraz karmaşa oldu. Artık daha yaşlıyız, daha akıllıyız, daha fazla deneyimimiz var, hayatımızın farklı yerlerindeyiz. şimdi çocuklarımız var ve bu şeylerin çok bilincinde olmalıyız. İlişkimiz hakkında çok dikkatliyiz çünkü hepimiz için çok güzel bir zaman” demişti.