JENNIFER LOPEZ'İN YENİ ŞARKISI SONUNDA GELDİ

JLo ve Rauw Alejandro’nun şarkısı “Cambia el Paso”, değişim ve adım atmaktan korkmamakla ilgili…

Jennifer Lopez, Rauw Alejandro ile yaptığı yeni şarkısı "Cambia el Paso"yu yayınladı. Şarkının şarkının adı “Adımı Değiştir” anlamına geliyor. Şarkının güçlendirici sözlerinde 51 yaşındaki Lopez, kısmen (İspanyolca) “Onun kollarında olmayı hak etmiyor / O bunu biliyor, o biliyor” diyor. “Hayatın şimdi onsuz daha iyi... İyi olmak için kimseye ihtiyacın yok” diye devam ediyor şarkı.

Lopez, birkaç haftadır 27 yaşındaki Alejandro ile merakla beklenen yaz işbirliğini anlatıyor ve bunun devam etmekle ilgili olduğunu söyledi. Yeni şarkının sözlerinden bazıları; “Hayatın artık onsuz daha iyi... İyi olmak için kimseye ihtiyacın yok” SiriusXM'in Pitbull's Globalization programında "Şarkı değişim ve adım atmaktan korkmamakla ilgili" dedi. "Mesela, sadece adımı at, ilerle, yapman gerekeni yap."

Alex Rodriguez'den bu yılın başlarında ayrılan ve şu anda eski sevgilisi Ben Affleck ile birlikte olan Lopez, yaşadıklarına selam gönderir gibi: “Eğer bir şeyler yolunda gitmiyorsa, hayatında ne varsa, sadece o hareketi yap.”

Yeni şarkı, Lopez ve Alejandro'nun Miami Beach'teki Española Way'de müzik videosunu çekerken fark edilmesinden sadece bir ay sonra geldi ve bir aktrisin enerji dolu olduğunu söyledi. Bir kaynak PEOPLE'a verdiği bilgide, “Jennifer, çekim dokuz saatten fazla olmasına rağmen parlak ve enerji doluydu" dedi.


Etİketler