JIMMY FALLON VE JENNIFER LOPEZ’DEN DANS ‘CHALLENGE’

Ünlü sunucu ve şarkıcı en ikonik şarkıları ve dansları unutulmaz bir performansta buluşturdular!

Yeni filmi ‘Hustlers’ için basın turunda olan ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, Salı akşamı Jimmy Fallon ile The Tonight Show’daydı. Fallon ile dört dakika boyunca dans eden Jennifer Lopez’e yeniden hayran olduk!

Müzik videolarında çıkan dans figürlerine ve tarzlarına atıfta bulunan klipte, MC Hammer’ın ‘U Can’t Touch This’ dansından, Britney Spears’ın ‘Oops!… I Did It Again’ dansına kadar birçok figür görüldü. Fallon ile aynı gri pantolon ve siya beyaz gömleği giyen Lopez, enerjik dansları ile büyüledi. En sonunda Sia’nın ‘Chandelier’ müzik videosundaki gibi sarı bir peruk takan ikili, seyircilere unutamayacakları bir performans hazırladı.

Videonun bir noktasında gri egzersiz toplarını alan ikili, Miley Cyrus’un ikonik ‘Wrecking Ball’ performansını denedikten sonra Drake’in ‘In My Feelings’ dansını yaptı. Son dönemlere damgasını vuran Billie Eilish’ın ‘Bad Guy’ şarkısını da es geçmeyen Fallon ve Lopez, kliplerinin sonunu seksenler ilhamlı kıyafetleri ile Whitney Houston’un ‘I Wanna Dance With Somebody’ şarkısı ile yaptı.