JODIE TURNER-SMITH, İNGİLİZ MODA ÖDÜLLERİ’NE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

İngiliz Moda Ödülleri, 5 Aralık'ta Londra Royal Albert Hall'da gerçekleşecek.

Buse Saray BUSE SARAY 30 Kasım 2022
JODIE TURNER-SMITH, İNGİLİZ MODA ÖDÜLLERİ’NE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

İngiliz ve Jamaikalı aktivist ve aktris Jodie Turner-Smith, 5 Aralık Pazartesi akşamı Londra Royal Albert Hall'da gerçekleşecek olan İngiliz Moda Ödülleri’ne ev sahipliği yapacak.Her yıl düzenlenen bağış toplama gösterisinin ve Londra Moda Haftası'nın organizatörü olan İngiliz Moda Konseyi'nin CEO'su Caroline Rush ev sahibi için şunları söyledi: "Film endüstrisini kasıp kavuran duruşu, zarafeti ve olağanüstü tarzı onu moda endüstrisine itti. Kırmızı halı görünümleriyle neşe uyandırma ve özgün benliğini iletme yeteneği, modanın küresel sahnesinde otoritesini sağlamlaştırdı.”

İngiliz Moda Konseyi, gecenin en büyük ödülü olan yılın tasarımcısı ödülünün, koleksiyonları "sektörde kayda değer bir etki yaratarak küresel modanın şeklini belirleyen" İngiliz veya uluslararası bir tasarımcıya verileceğini söyledi. Adayları arasında Balenciaga için Demna, JW Anderson ve Loewe için Johnathan Anderson, Bottega Veneta için Matthieu Blazy, Miuccia Prada ve Valentino için Pierpaolo Piccioli yer alıyor.

Bağımsız İngiliz marka ödülleri için yarışan tasarımcılar Bianca Saunders, Erdem, JW Anderson, Molly Goddard ve Wales Bonner.

Yılın modeli ödülü adayları arasında Adut Akech, Bella Hadid, Lila Moss, Paloma Elsesser ve Quannah Chasinghorse yer alıyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.