JOHNNY DEPP EVLENDİ!

Çifte mutluluklar dilerken, Depp'in en güzel sevgililerini tekrar hatırlıyoruz.

Üzgünüz kızlar, bir yıldız daha gözlerimizin önünden kayıp gitti! Johnny Depp, son gözdesi Amber Heard'la dün, dünya evine girdi.

2011'de, ‘The Rum Diaries' filminin setinde tanışan ve o zamandan bu yana birlikte olan çift evlilik kararı aldığını henüz doğrulamamıştı. Aldığımız duyumlarsa Depp ve Heard,'ın bu hafta sonu, 7 Şubat'ta Depp'in Bahamalar'daki özel adasında evleneceği yönündeydi. Hatalı olan tek bilgi tarih oldu ve çift, o özel adada harika bir düğünle 5 Şubat'ta evlendiler. 

Henüz fotoğraflar basına sızmadı. Onları çok merak ediyor olsak da; aklımız ister istemez eskilere gidiyor; Depp'in Kate Moss'la olan birlikteliğinden hiçbir kare aklımızdan çıkmıyor.

Yeni evli Johnny Depp'in sevgili listesi oldukça kabarık. 15 yaşındaki kızı Lily-Rose ve 12 yaşındaki oğlu Jack'in annesi Vanessa Paradis'den Winona Ryder'a, Karayip Korsanları filminin setinde başlayan Penelope Cruz aşkından Marion Cotillard'a kadar uzanan güzel kadınlar listesi var önümüzde! Galerimize göz atıp, bu birbirinden güzel kadınlarla yaşadığı birliktelikleri hatırlayalım mı?

Etİketler
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.