JON SNOW VE ARYA STARK YENİDEN BULUŞTU

Game of Thrones’un final sezonunun yeni teaserı yayınlandı!

Game of Thrones dizisinin final sezonu 14 Nisan’da yayınlanıyor! Oldukça şaşırtıcı sahneler ile karşımıza çıkacak olan final sezonu hakkında bir sürü sorumuz var! İnsan orduları ve ölümcül White Walkers’un savaşında ne olacak? Jon kimliği hakkındaki gerçeği ne zaman öğrenecek? Cersei neyin peşinde?


Tüm savaşların ve aksiyon dolu sahnelerin yanı sıra karakterlerin daha sakin sahneleri de heyecanla bekleniyor. Game of Thrones’un “Survival,” (Hayatta Kalma) adlı sekizinci sezon teaserında, kardeş olan Jon Snow ve Arya Stark’ın duygusal buluşmasını görüyoruz. “Nereden başladığımızı düşün,” dediğini duyduğumuz Jon Snow, “Artık sadece ikimiz varız,” diye ekliyor. Jon Snow ve Arya Stark’ı en son birinci sezonda aynı karede görmüştük! 

İlk sezondaki sahneden beri ne zaman yeniden buluşucaklarını beklerken, final sezonunun teaser'ı dizinin hayranlarını çok sevindirdi. Daha önce yayınlanan sahnelerden kesitler veren yeni teaser da bizi son sezonun yayınlanma tarihi için heyecanlandırıyor! Son 10 gün sevgili Game of Thrones hayranları!