JUDY FİLMİNİN İLK FRAGMANI YAYINLANDI

Judy Garland’ı Reneé Zellweger canlandırıyor!


Judy Garland’ın hayatını anlatan yeni biyografi filmi Judy’nin ilk fragmanı yayınlandı. ‘Bridget Jones Günlükleri’ filminden tanıdığımız Renée Zellweger’in canlandırdığı Judy Garland karakterinde ünlü oyuncunun hünerlerini bir kez daha göreceğiz. 

Garland’ın uzun kariyerinin ilk yıllarından başlamayacak olan film, ünlü oyuncu için dönüm noktası olan 1968 kış aylarından başlayacak. ‘The Wizard of Oz’ ve ‘A Star Is Born’ gibi ikonik filmlerin yapını göremeyeceğiz ancak, Garland’ın babasının ölümünün ardından yaşadığı sorunları izleyeceğiz. Birçok sıkıntı ile mücadele eden Garland’ın beş defa evlenmesini ve sesini kaybetmesinin detaylarını göreceğiniz filmde ünlü oyuncunun kişisel hayatına odaklanılıyor. 

Yayınlanan ilk fragmanda bir otel odasında çocukları ile görülen Garland’ın kredi kartları çalışmıyor. “Evim yok. Menajer bile bulamıyorum,” diye sitem eden Garland, Londra’ya seyahat etmeye karar veriyor ve çocukları ile yeni aşkı Mickey Deans’i geride bırakıyor. 

Garland’ın hayat hikayesini bilenler, Londra şovlarının son canlı performansları olduğunu hatırlayacaklardır. Filmde, 1969’daki son performansından sonra aşırı doz madde kullanımı dolayısıyla hayatını kaybeden Garland’ın son günleri konu alınıyor. 

Başrolde oynayan Zellweger’in yanı sıra, 27 Eylül’de gösterime girecek olan Judy filminde Jessie Buckley, Finn Wittrock, Rufus Sewell, Michael Gambon ve Bella Ramsey gibi isimleri görebileceksiniz.