JULIA FOX KİMDİR?

Kanye West ile Paris'te sokak stiliyle dikkat çeken Julia Fox hakkında bildiklerimiz...

Şimdiye kadar, ilişkileri konusunda oldukça açık olduklarını gösterdiklerini düşünürsek; Kanye West ve Julia Fox'un birlikte olduğunu muhtemelen biliyorsunuzdur.

Julia Fox, Paris’teki sokak stili görünümleriyle tüm dikkatleri üzerine topladı. Tabi, adı birkaç nedenden dolayı tanıdık gelebilir.

Julia Fox, Amerikalı aktris, model ve film yapımcısı olarak biliniyor. Aktris en çok Safdie kardeşlerin yönettiği ve diğerlerinin yanı sıra Adam Sandler, LaKeith Stanfield ve Idina Menzel'in oynadığı 2019 suç filmi “Uncut Gems”deki ilk performansıyla tanınıyor. Rolü için 2019 Gotham Ödülleri'nde “Çığır Açan Oyuncu Ödülü”ne aday gösterildi. Ona “modern bir bomba” dendi.

Model olarak Fox, Kasım 2019'da Paper dergisinin Barbie ve Ken temalı çekimlerinde “Saturday Night Live” yıldızı Pete Davidson ile birlikte yer aldı. Ayrıca Coach ve Diesel için kampanyalar ve Vogue, Vogue Italia, Wonderland, CR Fashion Book, V ve Interview için çekimlerde yer aldı.Yıllar geçtikçe, aktris Thom Browne, Schiaparelli, Lanvin, Valentino ve Moschino için kırmızı halı etkinliklerine ve moda şovlarına katılarak kariyerinde yükselmeye devam etti.

Bununla birlikte son günlerde Fox, Paris Moda Haftası’nda, Kanye West olarak ile birlikte görünümleriyle oldukça dikkat çekiyor.

Interview’deki bir makalede, kendisinin ve rapçinin Miami'de Yılbaşı Gecesi'nde tanıştıklarından beri çıktıklarını doğruladı ve "anlık bir bağlantıydı" dedi.

Fox, WWD'ye Schiaparelli Kreatif Direktörü Daniel Roseberry'nin kişisel Carhartt kot pantolonunu giydiğini söyledi. "Pantolonunu giymeme izin verme nezaketini gösterdi" dedi. Görünümünü, baştan ayağa Balenciaga marka kot giyen Ye ile uyumlu Kanada smokinini tamamlamak için kalça şeklinde büyük yaldızlı küpelerle eşleştirdiği, konik göğüslü bir Schiaparelli kot ceketle tamamladı.

Kısa bir süre sonra ikili, Rick Owens ve Michèle Lamy'nin Paris'teki evine gitmek için değişti. Fox'un görünümü, Balenciaga'nın yüksek gümüş çizmeleri ve tek omuzlu deri kırmızı bir elbiseye dönüştü.
Pazartesi günü ikili, Schiaparelli'nin Bahar 2022 Haute Couture Defilesi için bu sefer tamamen siyah deriyle eşleşen takımlarla bir kez daha sahneye çıktı. Stilistler Peri Rosenzweig ve Briana Andalore, makyaj sanatçısı Daniel Kolaric'in yardımıyla Fox, yüksek deri çizmeler ve tasarımcı tarafından imzalanmış mücevher parçaları ile siyah bir Schiaparelli mini elbise giydi.

Sosyal medyada , Fox'un Balenciaga kıyafetleri ile Ye'nin yakında eski karısı olacak olan Kim Kardashian West'in (aynı zamanda Davidson ile çıktığı bildiriliyor) giydiği kıyafetler arasındaki benzerlik hakkında yorumlar yapıldı. 4 Ocak'ta New York'taki ikinci randevularının ardından rapçi, Glenn Martens tarafından Diesel için tasarlanan kıyafetlerle dolu bir otel odasında bir gösteri düzenleyerek Fox'u şaşırttı.

Fox ayrıca West ile ilişkisinin para veya statüye dayalı olmadığını da açıkladı. Niki Takesh ile yaptığı podcast'in "Yasak Meyveler" bölümünde, "Tatlım, yetişkin hayatım boyunca milyarderlerle çıktım, hadi bunu gerçek tutalım" dedi. “Ben sadece sanatımı yapmak ve dünyaya bir şeyler katmakla ilgileniyorum. Bu benim için şu an gözlerin üzerimde olmasından daha heyecan verici. Daha az  umursayamazdım."

Kanye West ile yeni sevgilisi Julia Fox, aşklarını göz önünde yaşamaya devam ediyor. Çiçeği burnunda çift, kendilerine bir isim bile taktı. Son günlerde aşklarını göz önünde yaşayan çift kendilerine bir isi bile yarattı. Hepimizin geçmişten bildiği “Brangelina”ve “Bennifer”dan sonra Fox ve West, kendilerine ‘Juliye’ adını verdi.