JUSTIN BIEBER, HAILEY İLE AİLE KURMA PLANLARINDAN BAHSETTİ

Bieber’dan feminist bir yorum!

İlişkileri hakkında konuşmaktan çekinmeyen Hailey ve Justin Bieber, çocuk sahibi olmak istediklerini dile getirmişlerdi.

Geçtiğimiz günlerde Ellen DeGeneres’in şovuna katılan Justin Bieber, eşi Hailey ile birbirlerine ‘Goo Goo’ dediklerini söyledikten sonra bir aile kurmak istediklerini anlattı.

Kaç tane çocuk istediği sorulunca oldukça feminist bir cevap veren Bieber, seyirci tarafından alkışlandı: “Bence bu soru Hailey’e sorulması gerekilen bir soru çünkü onun vücudu.”


Eylül 2018’de New York’ta nikah kıyan çift, geçtiğimiz Eylül ayında ise Kailforniya’da ailelerinin ve arkadaşlarının katıldığı bir tören ile evliliklerini kutlamışlardı. Aralık ayında hamilelik haberlerine yanıt veren Hailey, “İnternet çok komik! Hamile değilim. Sadece yemek yemeyi çok seviyorum”, diyerek paparazzinin çektiği bir resmi Instagram hikayesinde paylaşmıştı. 
Hailey ve kendisinin Florida’daki Disney World’de bir resmini paylaşan Bieber, “Seninle randevuları çok seviyorum. Bir gün bu randevulara kızımı getireceğim. Hiçbir ipucu vermiyorum, bu konularda acele etmiyoruz,” diyerek Hailey’nin hamile olmadığını vurgulamıştı. Geçen sene, 1 Nisan’da yazısız bir ultrason fotoğrafı paylaşan Bieber, takipçilerine Hailey Baldwin’in hamile olduğu şakasını yapmıştı. Bir diler fotoğrafta muayene odasında karnını tuttuğu görülen Hailey Baldwin’in hamile olduğu düşünülmüştü. “Çok komik,” diye yorum yapan Hailey, eşinin şaka yaptığını ortaya çıkarmıştı. 2018’de verdiği röportajda henüz bir aile kurmaya hazır olmadığını dile getiren Hailey, “Çocukları çok seviyorum, kendim de bir çocuk yapmak için sabırsızlanıyorum. Bu ileriki zamanlarda olabilir,” demişti. 


.