JUSTIN BIEBER SELENA GOMEZ İLE OLAN İLİŞKİSİ HAKKINDA KONUŞTU

"Pervasızdım..."

Justin Bieber ve Selena Gomez'in seneler süren çalkantılı ilişkisi, Gomez'in 2019'da çıkarttığı Rare adlı albümün temel ilham kaynağı olmuştu. Gomez, albümün bu ilişkisini sindirmesinde ne kadar yardımcı olduğundan bahsetmişti. Şimdi de Bieber eski ilişkisi hakkında konuştu.

Apple Music için Zane Lowe ile yaptığı röportajda, eşi Hailey Baldwin'den "önceki ilişkisi" hakkında yorumlarda bulundu. Jelena tarihini bilen herkes de Baldwin'den önceki ilişkisinin Gomez ile olduğunu biliyor. "Bence önceki ilişkimden dolayı incinmiştim... Önceki ilişkimde kendimi kaybettim, delirdim ve çılgınca davrandım, çok pervasızdım. Hailey ile kendime odaklanmak için zaman ayırdım ve doğru kararlar almaya çalıştım. Ve evet, iyileştim."

Ocak ayında Lulu Garcia-Navarro'ya verdiği röportajında Gomez, Ekim 2019'da çıkarttığı tekli "Lose You to Love Me"nin, Bieber ile olan ilişkisine veda etmenin bir yolu olduğunu söyledi. Gomez, aynı zamanda Bieber'ın duygusal şiddetinden de bahsetti.

"Bundan gurur duyuyorum. "Yazdığım zamana kıyasla şuan benim için daha farklı bir anlamı var. Saygılı bir bitiş olmadığını hissettim ve bunu kabullendim ama keşke söyleseydim dediğim birkaç şeyi söylemek için bir yola ihtiyacım olduğunu biliyordum. Bu nefret dolu bir şarkı değil; çok güzel bir şeye sahip olduğumu söyleyen bir şarkı ve asla bunu inkar etmem. Çok zordu ve bittiği için mutluyum. Ve bu, bitti ve bunu anlıyorum ve buna saygı duyuyorum ve yepyeni bir sayfa açıyorum demenin harika bir yoluydu bence."