JUSTIN BIEBER VE KANYE WEST’İN ARASI AÇILDI

Justin’in, eşi Hailey’e yaptığı yorumlardan sonra Kanye ile arkadaşlığını bitirdiği söyleniyor.

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 13 Ekim 2022
JUSTIN BIEBER VE KANYE WEST’İN ARASI AÇILDI Getty Images

Kanye West ve Justin Bieber karşı karşıya geldi. Kısa bir süre önce Kanye West ile alakalı fikirlerini anlatan Hailey Bieber’ın röportajından sonra Bieber ve West’in arasının bozulduğu söylendi. Bir kaynağa göre Hailey ve Justin, Kanye’nin yorumlarının yersiz olduğunu düşündüklerini ve bundan rahatsız olduklarını belirtti. Kanye ve çalışmalarının her zaman destekçisi olan Justin’in, Kanye West’in eşi Hailey hakkında yaptığı yorumlardan sonra hislerinin değiştiği söylendi. 

Geçen hafta, Kanye West, Paris Moda Haftası'nda tanıtılan Kanye'nin tartışmalı ‘White Lives Matter’ tişörtleri hakkındaki endişelerini paylaşan moda editörü Gabriella Karefa-Johnson’a sosyal medyada hakaret etmişti. Bunun ardından Hailey ise endişelerini belirtmiş ve daha sonra Kanye West tarafından eleştirilmişti. Gabriella’ya gönderme yaparak, “Sana olan saygım çok derin arkadaşım!” yazan Hailey Bieber, “Seni tanımak hayran olmak demek ve seninle çalışmak bir onur. En kibar. En yetenekli. En eğlenceli ve en şık.” diye eklemişti. Hailey, Instagram paylaşımında Kanye West’i hiç geçirmese de Kanye, gönderiyi hikayelerinde paylaşarak, “Yine neden eleştiriliyorum? Justin lütfen beni aydınlat,” yazmıştı. Başka bir paylaşımda Hailey’i hedef alan Kanye, Hailey’nin görünüşüne saldırıda bulunup estetik ameliyat geçirdiğini yazmıştı. “Bayat Gigi Hadid ve burun ameliyatlı Hailey, bariz bir Corey Gamble düzeyinde moda dışı endüstri fabrikasının arkasında toplanmak istiyorlar,” yazan West, aynı zamanda Gigi Hadid’in ‘White Lives Matter’ tişörtüne olan eleştirilerine gönderme yaptı. Daha sonra 2016’dan bazı magazin haberlerini paylaşan West, Hailey ve Drake’in bir ilişkisi olduğu söylentilerini hatırlattı. Justin’e bir mesaj yönelten Kanye, “Sana kızmadan önce kadınına hakim ol. Benim arkadaşım olman gerekiyor,” yazdı.

Uzun bir süredir Kanye ile yakın arkadaş olan Justin, birçok etkinliğine katılmıştı. Kısa bir süre önce Tucker Carlson ile bir röportaja katılan Kanye, tartışmalı tişörtlerle aynı fikirde olmadığı için moda endüstrisindeki önde gelen isimleri hedef almaya devam etmişti. Gabriella'yı "pratik olarak bir laboratuvarda yapılmış" olmakla suçladıktan sonra, Gigi ve Bella Hadid modellerine verdiği destek nedeniyle Anna Wintour tarafından "ihanete uğradığını" hissettiğinden bahsetmişti. Kanye röportajda Anna’yı sektörden bir arkadaşı olarak gördüğünü ama “oyuncak bebeklerinin" kendisine karşı konuşmasına izin verdiği için onun tarafından ihanete uğradığını hissettiğini ekledi. Bu yanıttan sonra Gigi Hadid, Kanye West’in bir zorba olduğunun altını çizdi, “Keşke onun zekasının bir yüzdesine sahip olsaydın. Hiçbir fikrin yok. Eğer gerçekten dediklerinin herhangi biçin bir anlamı varsa. Seni kurtarabilecek tek kişi o olabilir. Şovuna davet edilmenin onuru, birinin fikrini söylemesini engellemeli mi? Sen bir kabadayısın.”


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.