JUSTIN TIMBERLAKE ALDATMA İDDİALARI HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

"O gece çok fazla içtim,"

Justin Timberlake dün akşam beklenmedik bir adım attı ve Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile, yeni filmindeki rol arkadaşı Alisha Palmer ile New Orleans'da elele fotoğraflandıkları için, eşi Jessica Biel'den özür diledi.

Timberlake'in Instagram paylaşımı: 

"Dedikodulardan olabildiğince uzak duruyorum ancak, ailem için, sevdiğim insanlara zarar veren son dedikodulara cevap vermenin gerekli olduğunu düşündüm. Birkaç hafta önce, muhakeme yeteneğimde çok büyük bir hata yaptım. Ama şunun altına çizerek belirtmek isterim ki ben ve rol arkadaşım arasında hiçbir şey yaşanmadı. O gece çok fazla içtim ve davranışımdan dolayı çom pişmanım. Bunu yapmamalıydım. Bu, oğlumun örnek almasını istediğim bir davranış değil. Onları böyle utanç verici bir duruma düşürdüğüm için harika eşimden ve ailemden özür diliyorum ve bundan sonra olabileceğim en iyi eş ve baba olmaya odaklanacağım. Bu olay, olmak istediğim şeyi yansıtmıyor. Palmer (film) üzerinde çalışmaktan gurur duyuyorum. Bu filmi yapmaya devam etmeyi ve insanların filmimizi izlemesi için sabırsızlanıyorum." 

Biel, eşinin paylaşımını Instagram üzerinden beğenmedi ve bir yorum yapmadı. Ayrıca dedikodular hakkında da bir açıklama yapmadı.

Bir kaynağın E!'ye verdiği bilgilere göre, "Çok büyütmemeye, gülüp geçmeye çalışıyorlar. Ama bu olay kesinlikle uygunsuzdu ve her eşi rahatsız ederdi. Çok fazla içti ve kendini kaptırdı. Evliliklerine bir şey olmayacak. Justin, kendini suçlu hissediyor ve bunu ona telafi edecek. Jessica ona çok iyi davranıyor ve Justin ne kadar şanslı olduğunu biliyor. Justin, büyütülecek bir şey olmadığını, setteki herkesin beraber takıldığı bir gece olduğunu söylüyor."