JUSTIN’İN ARDINDAN

Kalplerimize bir girdi, çıkmak bilmiyor. Justin konserinin ardından…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Haziran 2014
JUSTIN’İN ARDINDAN


İstanbul'dan bir Justin Timberlake geçti. Konseri sırasında çılgınlar gibi eğlenen ve gittiği anda da ardında binlerce kalbi kırık genç kız bırakan! Biz de en azından henüz taze olan bu anıları canlı tutmak adına, Haziran sayımızda yer alan ve Sıla Güven'in kaleme aldığı Justin Timberlake makalesinden alıntılar yaptık. 26 Mayıs'ta verdiği konserin yankıları sürerken onu bir kez daha ‘yaşatalım' istedik. Bu güzel yazının devamını ister bayilerden satın alacağınız dergimizden isterseniz de Google Play ve App Store'larda yer alan tablet versiyonumuzdan okuyabilirsiniz!

ADAM OLACAK ÇOCUK


Justin Timberlake, 11 yaşındayken Star Search isimli yarışma programına katılıyor ve iki yıl, “adam olacak çocuk yuvası” The Mickey Mouse Club programında Britney Spears, Christina Aguilera, Ryan Gosling ve daha niceleriyle birlikte “büyüyor.” Ailesi, Justin'in hayallerinin ne olduğunu anlamaya çalışıyor ve ona göre yeteneklerini nasıl yönlendireceklerini planlanmaya başlıyorlar. Yalnız hemen aklınıza korkunç bir anne ve baba, işkenceye yakın bir eğitim, piyano dersi sırasında tuşlara bakmak yerine odasının penceresinden dışarı top


oynayan yaşıtlarını seyreden, yavru köpek suratlı bir yavrucak gelmesin. Çünkü o da tıpkı River Phoenix, Shirley Temple, Drew Barrymore gibi eğlendirmek için doğanlardan.

2006'da Future Sex/LoveSounds albümünü yayınladıktan sonra müzik arenasından ayrılıyor ve beyaz ekrana giriş yapıyor. The Social Network'te drama yeteneğini konuşturuyor, Saturday Night Live programında Beyoncé'nin “Single Ladies” parçasına dansçı olarak eşlik ediyor, hem de topuklu ayakkabılarıyla!


Alpha Dog, Black Snake Moan ve Southland Tales filmlerinde rol alan, kendi albümleri için değil de Black Eyed Peas, Snoop Dogg gibi müzisyen dostları için çalışan JayTee, aynı takma isimle plak şirketini kuruyor 2005 yılında.~

FutureSex/ LoveSounds isimli ikinci albümündeki hit parçası SexyBack, yıldızın “seksi geri dönüşü” olarak müzik tarihine geçiyor.


Hitlerle dolu albüm ona iki Grammy getiriyor. 2009 yılına kadar başarılarla devam eden müzik kariyerine bazı dergiler tarafından “En Yakışıklı Erkek”, “En Seksi Erkek” ve “En İyi Giyinen Erkek” gibi titrler ekleniyor.

- Son albümü¨ The 20/20 Experience, yayınlandığı gün Billboard 200 listesinde birinci sıraya oturdu ve 684 bin kopya sattı.


- 1993 yılında “The All New Mickey Mouse Club”a katılarak Disney çocuğu oldu.


- ‘N Sync'in 2000 albümü “No Strings Attached”, ilk gününde 1.1 milyon satış yaptı. İkinci hafta 2.4 milyon satarak rekor kırdı.


- Kült gençlik filmi “Ferris Bueller's Day Off”, en sevdiği film.


- Bu zamana kadar üretilen tüm Air Jordan'lara sahip.


- 9 Grammy ve 4 Emmy ödüllü!


- Ona göre Jessica Biel'le evlilik kararı hayatında yaptığı en iyi seçim.

Sıla Güven


fotoğraflar : P L A TO N /T R U N K A R C H I V E

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.