KAIA GERBER’DEN BİR SAÇ DEĞİŞİMİ DAHA!

Gerber’in hızına yetişmek zor…

Daha birkaç gün önce Kaia Gerber’in sarı saç değişimini paylaşmıştık! Şimdi ise bambaşka bir tarza yönelen Gerber, yeni saç rengini Instagram üzerinden patlaştı. Moda dünyasının favorileri arasında yer alan saç stilisti Guido Palau’nun yardımı ile saçlarını pembeye boyayan Kaia Gerber, yeni stilini takipçileri ile paylaştı. Saçlarını ombré tarzında boyayan Gerber, saç köklerinde açık kahve tercih ederken uçlara doğru pastel pembe tonlarını denedi. 

“Punk pembesi” diyerek saçlarını paylaşan Gerber, aynı zamanda IGTV üzerinden Guido Palau’nun yönlendirmesi ile saçlarını boyadığı videoyu paylaştı. 


“Pembeye döndüm! Karantina saç macerama katıldığın için teşekkür ederim Guido Palau, işine yeni bir takdir geliştirdim. Bu saçı yapmak için bir saat harcadım ama deneyimimi bu videoda görebilirsiniz,” diyen Gerber, bir saatlik saç boyama sürecini 7 dakikalık bir video ile özetledi. 


Palau’nun sanal yönlendirmeleri ile muhteşem bir görüntüye ulaşan Gerber, geçtiğimiz Nisan ayında DIY saç boyama süreci ile saçına hidrojen peroksit sürmüştü. “Saçıma direkt peroksit sürdüm ve sonra ısı vermek için saç kurutma makinesi ile kuruttum. Bu saçımın rengini bir veya iki ton açtı, sadece hafif bir değişim,” diyen Gerber, bu süreçte en çok saç değişimi deneyen ünlüler arasında!