KARDASHIAN AİLESİ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Kardashianlar, 'Keeping Up With the Kardashians'ın sona ereceğini ekibe gözyaşlarıyla söyledi.


Keeping Up With the Kardashians, 2021'de final yapacağını duyurmuştu. Evet, o zaman geldi; bir dönemin sonuna geldik. Fakat 13 sene yayın hayatından sonra, hepimiz şovun neden şimdi bittiğini merak ediyoruz. Final kararı ilk duyurulduğunda, nedeni ailenin kararı olarak belirtilmişti. Ancak şimdi final kararının Kardashian Ailesi ile E!’nin arasındaki sözleşmeden kaynaklandığını öğreniyoruz.

Kardashian ailesi, programın Perşembe günkü bölümünde şov ekibine şovun sona erdiğini gözyaşları içinde söyledi. Kris Jenner, "Bu, verilmesi gereken gerçekten çok zor bir karar oldu. Bu yolculuk şimdiye kadar yaptığımız en inanılmaz şeydi ve yol boyunca size olan minnettarlığımızı ifade bile edemiyoruz," dedi. Kourtney Kardashian, bitişi "acı tatlı" olarak nitelendirdi ve ekledi; "13 yıldır ekip ve prodüksiyonla, her gün birbirimizin hayatındayız ve çok yakınız. Çok şey öğrendim ve pişmanlığım yok, bu yüzden umarım herkes kararımızı anlar. "

Bireysel olarak, Kardashian-Jenner aile üyeleri bir süredir yavaş yavaş uzaklaşıyorlardı. 2019'un sonlarında Kourtney şok edici bir şekilde gösteriden ayrılmıştı. Ayrılma sebebini “Özel hayatım ve şovum arasındaki dengeyi bulmakta zorlanmaya başladım” olarak açıklamıştı.

Her ikisi de realite şovunun dışında kendi kariyerlerini başlatan Kendall ve Kylie Jenner'ın, ailenin dışına çıkmaya çalıştıkları söylentileri de yıllardır konuşuluyor. Şovun son sezonlarında gittikçe daha az göründüler. Khloé Kardashian, Aralık 2019'da Twitter soru-cevap bölümünde bu söylentileri açıklığa kavuşturmuştu; "Kendall ve Kylie'nin farklı sözleşmeleri var. Kourt, Kim ve benim eşit sözleşmem var" diye açıklamıştı. Bunun üzerine E! haber programı; Kardashianlar’ın gösterisinin sonunun buna bağlı olabileceğini belirtmişti. Fakat aileden kimse, en azından resmi karar verilinceye kadar şovun sona erme olasılığına gerçekten değinmemişti.

Keeping Up With the Kardashians, sosyetenin özel ve gerçek hayatını konu alan realite şovlarına büyük ölçüde öncülük eden bir şovdu. Kardashian'ların olmadığı bir realite TV düşünmek garip görünüyor, ancak Kardashianlar’ın kendilerinin fazlasıyla ortalıkta olacağından kesinlikle emin olabiliriz!