KARDASHIAN'DAN YENİ REALITY SHOW

Kim Kardashian, Salı günü "Kim Kardashian West: The Justice Project" adlı yeni reality showu için Washington DC ıslah evini ziyaret etti.

Son 1 yıldır baro sınavına girip avukatlık lisansı alabilmek için günde 18 saat çalışan Kardashian, ünlü avukat babası Robert Kardashian'ın izinden yürüyor. Bir yıldır eğitim alan ve ilk yılın neredeyse sonuna gelen Kardashian, yakında baro sınavının mini versiyonu olan ‘Baby Bar’ sınavına girecek. Ceza yargı sistemindeki ırk temelli ayrımcılığı düzeltmek isteyen Kardashian bu konuda çok kararlı olduğunu ve elinden gelen her şeyi yapacağını belirtti.

Geçtiğimiz baharda duyurulan, realite yıldızının hapishane reformu için yaptığı lobi çalışmalarını konu alacak olan belgesel iki saat uzunluğunda olacak. Ancak, belgeselin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Beyaz Saray'a olan son ziyaretinde A$AP Rocky'nin İsveç hapishanesinde haksız yere tutulmasıyla ilgili lobi oluşturmaya çalıştı. Kardashian aynı zamanda delil yetersizliğine rağmen müebbet hapis cezasına çarptırılmış Kevin Keith'i serbest bıraktırmaya çalışıyor.

Mayıs ayında yaptığı çalışma ile San Quentin Eyalet Hapishanesi'ndeki idam mahkumlarının iki saatlik ziyaretçi izni almasını sağladı. Ayrıca cömert yıldız, düşük seviyeli uyuşturucu suçlarından ömür boyu hapis cezasına çarptırılan 17 federal mahkumu serbest bırakmak için oluşturulmuş bir kampanyayı finanse etti.