KARLIE KLOSS, DOĞUMDAN 5 AY SONRA KARIN KASLARI İLE KARŞIMIZDA

Karlie Kloss, Mart ayında bebek sahibi olduğundan beri sıkı çalıştığını söylüyor.

Karlie Kloss, karın kasları geri döndüğü için çok mutlu! 29 yaşındaki model, anne olduktan beş ay sonra Perşembe günü Instagram Story'de düz ve sıkı karnını gösterdi.

“Ah hey ABS! Seni burada görmek güzel. Senin için çok çalıştım” yazarak, aynada spor sonrası terli ve gülümsediği bir hikâye paylaştı.


Kloss, yeşil bir spor sütyeni ve siyah tayt giydiği antrenmanında, hayranlarına sıkı çalışmasının karşılığını daha yakından göstermek için karnını yakınlaştırdı. Kıyafetleri ise iş birliği yaptığı Adidas markasına ait.

Kloss, ilk çocuğunu Mart ayında eşi Joshua Kushner ile birlikte dünyaya getirdi. Bebek duyurusunu 2021 Grammy'de eski arkadaşı Taylor Swift sahneye çıkmadan hemen önce sosyal medya üzerinden yaptı.

Kloss’un Kasım 2020'de hamile olduğunu doğrularken çift, ilk başta bebeğin cinsiyetini veya adını açıklamadı. Ancak bir arkadaşları, gizliliği bozdu. Bu durum, Kloss'u haberi doğrulamak için Instagram'da adını paylaşmaya zorladı. Ayrıca açıklama, aslında minik bebeğin zamanından günler önce doğduğunu ortaya çıkardı.

Çift 2012'de çıkmaya başladı ve 2018'de evlendi. Ertesi yıl Wyoming'de evliliklerini kutlamak için başka bir parti verdiler.Etİketler