KATE MIDDLETON KARANTİNA HAYATI HAKKINDA KONUŞTU

Prens George, Prenses Charlotte'un ödevlerini yapmak istiyormuş!

Kate Middleton, Coronavirüs salgını sırasında bir fotoğraf projesini başlatmak için İngiltere’deki ‘National Portrait Gallery’ ile bir araya geldi. Yeni insiyatifi desteklemek için ITV’ye bir röportaj veren Cambridge Düşesi, ‘Hold Still’ adlı serginin ilham kaynağı hakkında konuştu. Yeni fotoğraf projesinde insanlar COVID-19 süreçlerinin fotoğraflarını yollayabilecekler. Serginin yanı sıra çocukları hakkında konuşan Middleton, kendisi ve Prens William’ın çocuklarına evden eğitim verdiklerini söyledi. 

“İyiyim, teşekkür ederim. Bu olağanüstü. Aileniz, kendiniz ve yaptıklarınız ile aynı deneyimi yaşadığınıza eminim. Evden eğitime bağlıyız. Gerçekten eşi benzeri olmayan bir zamandan geçiyoruz. Ama iyiyiz, sorduğunuz için teşekkür ederim,” diyen Kate Middleton, ailesi ve kendisinin nasıl olduğunu anlattı. 

Ailelerinin diğer üyeleri ile iletişim kurmak için FaceTime kullandığını söyleyen Middleton, geçtiğimiz günlerde BBC’ye verdiği röportajda da aynı şeyi belirtmişti. Evden eğitime gelince, 6 yaşındaki oğulları Prens George’un 5 yaşındaki kızları Prenses Charlotte’un ödevlerini yapmak istediğini söyleyen Middleton, “George çok üzülüyor çünkü Charlotte’un tüm projelerini yapmak istiyor. Örümcek sandviçler okuma yazma ödevlerinden çok daha havalı!” dedi. 

Kensington Sarayı röportajın bir kesitini Instagram hesaplarından yayınladı. Paylaşılan kesitte ‘Hold Still’ projesindeki bölümünü anlatan Middleton, “Hepimiz inanılmaz hikayeler gördük ve duyduk—bazıları gerçekten çok üzücü ama bazıları da çok neşelendirici.Umarım böyle bir proje sayesinde bu hikayelerden bazılarını sergileyebiliriz ve muhtemelen hepimizin deneyimlediği bir anı belgeleme ve paylaşma şansımız olur,” dedi. 

Fotoğraf projesi hakkında daha çok detay paylaşan Kensington Sarayı, “Düşes ve @NationalPortraitGallery İngiltere’deki insanların #HoldStill2020 fotoğraf projesi ile bu zor zamanlarda çektikleri portrelerini paylaşmalarını istiyor. Bu proje üç ana temaya odaklanıyor: Yardımcılar ve Kahramanlar. Yeni Normaliniz. İyilik Eylemleri. Seçilen yüz portre duvarsız bir galeride sergilenecek—Ağustos’ta herkese açık olacak eşsiz bir dijital sergi. Fotoğraflarınızı biyografideki linkten ekleyebilir ve Instagram üzerinden @KensingtonRoyal #HoldStill etiketlerini kullanarak paylaşabilirsiniz”