KATE SPADE’İN EŞİNDEN AÇIKLAMA GELDİ

Andy Spade, ünlü tasarımcının intiharından sonra duygu dolu bir paylaşım yaptı…

Geçtiğimiz günlerde New York’taki evinde hayatını kaybeden Kate Spade’in 24 senelik eşi Andy Spade, New York Times’a bir açıklama yaptı.

Ünlü tasarımcının depresyon tedavisi ve evliliklerinin durumuna açıklık getiren Spade, kızı ve kendi adına konuştu;“Kate dünyanın en güzel kadınıydı.

35 senedir en yakın arkadaşım ve tanıdığım en nazik insandı. Ben ve kızım, onu kaybettiğimiz için çok üzgünüz ve onsuz bir hayat düşünemiyoruz. Bu acılı günlerimizde şimdiden onu çok özledik.Kate, uzun bir süredir depresyon ve anksiyete tedavisi görüyordu. Birçok hayat kaybına sebep olan rahatsızlığı ile ilgili doktorlar ile yakından çalışarak tedavi görüyordu. Kendisiyle bir gece önce konuştuğumuzda oldukça mutluydu. Bunu yapacağına dair hiçbir belirti veya uyarı göremedik. Tam anlamıyla bir şoktu. Bu kesinlikle kendisi değildi. İçinde savaştığı şeytanları vardı.Son 10 aydır ayrı yaşıyorduk ama birbirimizden sadece birkaç blok ötedeydik. Bea ikimizle de beraber yaşıyordu ve her gün görüşüyor veya konuşuyorduk. Kızımız bizim önceliğimizdi. Yasal olarak ayrılmadık ve boşanmayı asla konuşmadık. İki en yakın arkadaş olarak problemlerimizi en iyi şekilde çözmeye çalışıyorduk. 35 senedir beraberdik. Birbirimizi çok seviyorduk ve sadece bir araya ihtiyacımız vardı.Gerçek bu. Şu an yazılan herşey yanlış. Son 5 senedir aktif olarak depresyon ve anksiyete tedavisi görüyor, düzenli olarak ilaç kullanıyordu. Alkol veya bir başka bir bağımlılığı yoktu. İşimiz ile problem de yoktu. Beraber işimizde çalışmayı çok seviyorduk. Güzel kızımızı beraber büyütüyorduk. Geride bıraktığı herhangi bir not görmedim ve kızıma özel bir mesajın medya ile bu kadar kolayca paylaşılmasına çok şaşırdım.Şu an esas endişem annesini kaybetmenin verdiği hayal edilemez üzüntüsü ile başa çıkan Bea ve onun mahremiyeti. Kate, Bea’yi çok ama çok seviyordu.”.

Etİketler
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.