KATY PERRY, ORLANDO BLOOM’UN DOĞUM GÜNÜNÜ INSTAGRAM’DAN KUTLADI

Orlando Bloom’un daha önce görülmemiş fotoğrafları!

2020’de ünlülerin pek çok özel günü oldu, bunlardan biri ise Katy Perry ve Orlando Bloom’un! Dünyanın birçoğu için zaman adeta dururken, Bloom ve Perry birlikte ilk çocuklarını dünyaya getirdiler. Daha önce Miranda Kerr ile Flynn adında bir oğlu olan Bloom, şimdi ise nişanlısı Katy Perry ile kızları Daisy Dove’u dünya ile tanıştırdı. 2021’de bağlarının çok daha kuvvetli olduğunu kanıtlayan Katy Perry, nişanlısı Bloom’un 44. Yaşını Instagram paylaşımı ile kutlamayı unutmadı. 

“Aşkıma en mutlu 44. yaş günü diliyorum, Dove’umun harika babası ve benim göremediklerimi bana yansıtan parlak ve harika bir ayna,” diyen Perry sözlerini, “Her zaman yanımda olduğun ve vazçgemediğin için teşekkür ederim. Ayımın güneşini bulduğu için çok mutluyum, seni dünyalar kadar çok seviyorum,” diyerek tamamladı. 

Ocak 2016’da ilişkilerine başlayan Perry ve Bloom çifti Altın Küre Ödüllerinin partisinde tanışmışlardı. Ancak ilişkilerinin ilk senesinden kısa bir süre önce ayrılan çift, 2018’de Japonya’daki yılbaşı partisinde yeniden bir araya gelmişlerdi. Şimdi ise ilişkilerinden daha önce görülmemiş bir fotoğraf serisi paylaşan Perry, Bloom ile at binme gezilerinden birlikte diş fırçalamalarına kadar pek çok kare paylaştı. Birlikte geçirdikleri en özel anları adeta bir anı yolculuğu şeklinde paylaşan Perry, nişanlısı Orlando Bloom’un yeni yaşını en sevimli şekilde kutlamış oldu. 

Capital Breakfast programında iki yıl önce Bloom’un kendisine bir restoranda evlenme teklifi ettiğini söyleyen Perry, “Sevgililer Günüydü ve o gün çalışmam gerekiyordu ve onunlar bir İtalyan restoranında buluştum. Oraya vardığımda yeni traş olmuştu, tenis ayakkabılarını giymiyordu ve çok şıktı. Ben de ‘Ah, sanırım burada bir şeyler dönüyor,’ diye düşündüm,” diyerek evlenme teklifini anlatmıştı.