KENDALL JENNER, CİLT SORUNLARI HAKKINDA KONUŞTU

Ünlü model, akne problemi yüzünden günlerce ağladığını söyledi!

Kendall Jenner, günümüzün en ünlü modellerinden biri ama bu arada özgüveninin zedelenmediği anlamına gelmiyor! Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımları gören ve bunlara üzüldüğünü belirten Jenner, akne probleminin ergenlik yıllarından beri kendisini, “endişeli, çaresiz ve güvensiz” hissettirdiğini söyledi. Son dönemlerde yapılan eleştiriler üzerine günlerce ağladığını ekleyen ünlü model, Allure dergisine verdiği röportajda cilt problemleri hakkında konuştu. 

“14 yaşımdan beri akne problemi ila mücadele ediyorum. Geçmişte özgüvenime çok zarar vermişti, bunu aşmam zaman aldı,” diyen Jenner, insanların her kusurunu göstermesinin kendisini rahatsız hissettirdiğini de ekledi. 

Kendall Jenner Golden Globes 2018 Kırmızı Halısında (Getty Images)

Golden Globes töreni sırasında yapılan eleştirileri hatırlatan Jenner, “Kendimi iyi hissediyordum ve sonra insanlar acımasız yorumlar yapmaya başladı. Sivilcem olduğunu biliyorum. Akne problemimin tekrar başladığını biliyorum. İnsanların bunu sürekli parmakla göstermesine gerek yok. Tabiiki bunu görüyorum ama yaşamama izin verin,” diyerek sitem etti. 

Kendini oldukça çaresiz hisseden ünlü model, “İnsanların hakkımda söyledikleri yüzünden günlerce ağladım ve sonucunda çok daha güçlendim. Yani beni yanlış anlamayın, süper güçleri olan bir insan değilim. Kesinlikle üzülüyorum ve insanların internette benim hakkımda söylenenler çok acımasız” diyerek hassas noktasının altını çizdi. Akne problemi için yeni bir cilt bakımı rutini deneyen ünlü model, zamanla kendisi hakkında yapılan eleştirilere kulak asmamayı öğrendiğini de ekledi. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.