KENDALL JENNER, KYLIE JENNER’I AĞLATTI!

Abla kardeşin eğlenceli ve duygusal videosu…

Dünyanın en ünlü kardeşleri Kylie ve Kendall Jenner, “Benimle sarhoş ol” temalı bir videoda yer aldı. Eğlenceli olması gereken makyaj videosunda birden duygusal olan Jenner kardeşlerinin duygu değişimleri Kendall’ın 818 adlı tekila markası sebebiyle oldu. Birbirlerine makyaj yaparken kardeş ilişkileri hakkında konuşan ikili, duygusal anlar yaşadılar. 

“Bunu gerçekten yapıyor muyuz?” diyerek videoya başlayan Kylie Jenner, ablası Kendall ile kahkaha krizine girdikten sonra göz yaşlarını tutamadılar. Video boyunca gündüzden geceye makyaj değişimlerini deneyen Jenner kardeşleri, geçmişteki hikayelerini ve anılarını paylaştı. Konfor alanından çıkmaktan bahseden Kendall, önceden yaşadığı makyaj deneyimlerini anlattı. 

“Şu an bir kedi gözü makyajı yapabileceğimi hissediyorum” diyen Kendall, 818 tekilası ile kendini daha rahat hissettiğini anlattı. “Çok cesur hissediyorum çünkü bir takviyem var!” diyen Kendall, yeni makyaj stilleri denemekte daha rahat olduğunu ekledi. 


Videoda anneleri Kris Jenner ile görüntülü telefon konuşması yapan Kendall, ergenlik yıllarında yaşadığı akne problemini ve bunu makyajla kapamaya çalıştığı zamanları hatırladı. Ne yaparsa yapsın bir türlü akne sorununu gizleyemediğini söyleyen Jenner, “Bu hikayeyi daha önce anlattım mı bilemiyorum… Okula giderken makyaj yaptığımda çok kötü bir cildim vardı… Dokuzuncu sınıftan önceki yaz tatilini hatırlıyorum ve akne problemim çok artmıştı. ‘Liseye başlayacağım, çok yakışıklı bir çocuk var ve bu sorunum tüm şansımı mahvedecek,’ diye düşünüyordum,” dedi. Hikayeye devam eden Jenner, “Aslında sorun yaşamadım ve çıkmaya başladık. Bu içimden gelen bir özgüvendi ve bu yüzden birlikte olduk. Hikayenin önemli noktası şu… Çok fazla sivilcem vardı ve makyajla gizlemeye çalışıyordum… O zamanlar makyaj hakkında hiçbir şey bilmiyordum, nasıl yapılacağını bilmiyordum, dokuzuncu sınıfta olduğumu hatırlatmak istiyorum. Babam bizi her sabah okula bırakmadan önce yaşadıklarımı hatırlıyorum, sana bakıp sürekli ‘Sivilcelerim görünüyor mu?’ diye soruyordum” dedi. Ablasının anısına karşı “Kendall, ağlamak istiyorum” diyen Kylie’nin sözlerinin üstüne devam eden Kendall, “Her gün bana ‘Hayır, çok güzel görünüyorsun,’ diyordun. Yalan söylediğini biliyordum ama bunu söylemen bile beni mutlu ediyordu” dedi. “Bunun hakkında konuşman her zaman beni üzüyor” diyen Kylie, ablasının cilt sorununun büyük bir problem olduğunu hatırladığını söyledi. Şimdilerde kızı ile ‘güzellik algısı’ konusunda çok daha dikkatli olduğunu söyleyen Jenner, Stormi’ye her hali ile özgüvenli olmasını öğretmek istediğini belirtti. “Kendi kızın olduğu zaman bunun üzerine çok düşünüyordun. Bu senin en büyük özgüvensizliğindi,” diyen Jenner, “Ve bu her zaman beni düşündürüyor ve üzüyor,” diye ekledi.