KENNALL JENNER MODEL SEÇMELERİNDE BAZEN SOYADINI SÖYLEMİYORMUŞ!

Jenner, Keeping Up With the Kardashians şovunun modellik kariyerine etkilerini anlattı.

Kendall Jenner, modellik kariyerindeki yanlış anlaşılmaları düzeltmeye çalışıyor. ‘Keeping Up With the Kardashians’ şovunun finali için ailesi ile ekran karşısına geçen Jenner, modellik kariyerine nasıl başladığını ve eski şöhretinin tahmin edilenin aksine önünü kestiğini belirtti. “İnsanların ailemiz hakkında varsaydığı bazı şeylere karşı saldırganlık konusunda, sanırım çevremdeki herkes, ister arkadaş ister aile olsun, ne kadar sıkı çalıştığımı biliyor,” diye söze başlayan Jenner, "Şu anda bir model olarak bulunduğum konuma gelmek yapmam gereken her şeyi yaptım. Her model seçimine gittim, sadece New York'ta değil, tüm Avrupa'da bir iş bulmak için ve yolumu çizebilmek için koşuşturdum” diye ekledi. 


Ailesinin TV programındaki platformunu kullandığını da inkar etmeyen Jenner, “Tabii ki bir platformum vardı, bunu hiç hafife almadım. Her zaman şöhretim olduğunu biliyordum ama bu neredeyse işimi biraz daha zorlaştırıyordu çünkü insanlar muhtemelen bir realite TV şovunda olduğum için beni işe almak istemediler.” dedi. 

Bazı modellik seçmelerinde soyadını söylemediğini, ailesinin veya programın çekim ekibinin defilelerine gelmesini izin vermediğini anlatan Jenner, “Şu an bulunduğum yere gelebilmek için gerçekten çok çalıştım. Sanırım bazı insanlar benim ‘istediğimi verin' dediğimi ve buna sahip olduğumu zannediyor. Kesinlikle bu böyle değildi.” dedi. 

Final röportajı sırasında NBA oyuncusu Devin Booker ile ilişkisini de anlatan Jenner, sunucu Andy Cohen’in “Sadece basketbol yıldızları ile mi çıkıyorsun?” sorusuna, “Hayır, eğer insanlar yeteri kadar araştırma yaptıysa, sadece basketbol yıldızları ile çıkmıyorum. Bir beğeni tarzım olduğu için utanmıyorum ve aynı zamanda gerçekten bir basketbol hayranıyım” diye cevap verdi. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamak istediğini de ekleyen Jenner, “Bazı şeyleri gizli yaşamak bana daha iyi geliyor. Ablamları hiç gücendirmek istemem ama Kylie ve benim, ablalarımızın evliliklerini, ilişkilerini, ayrılıklarını ve tüm bu şeyleri izleme ve bunları oldukça açık bir şekilde gözlemleme fırsatımız olduğunu düşünüyorum” dedi. 

Etİketler