KENDALL JENNER VE DEVIN BOOKER 1. YILDÖNÜMLERİNİ KUTLADI!

Jenner, sevgilisi ile daha önce görülmeyen fotoğraflarını paylaştı.

Hayatlarını ‘Keeping Up With The Kardashians’ şovunda filtresiz yaşayan Kardashian ailesinin bazı üyeleri oldukça sessiz ve özel hayatlarını gizli tutma yanlısı. Bu aile üyelerinin başında ise Kendall Jenner geliyor. Instagram’da diğer kız kardeşlerine göre çok daha az paylaşım yapan ve ilişkilerini gözlerden uzak yaşayan Kendall Jenner’ın genelde sosyal medya paylaşımları arkadaşları Gigi & Bella Hadid ve Hailey Bieber ile tatilleri veya gezmelerinden ibaret oluyor. Son zamanlarda ise 818 tequila markası için paylaşım yapan Jenner’ı sosyal medyada arkadaşları ve işi dışında paylaşım yaparken görmek oldukça nadir. 

Kendall Jenner Instagram Hikayesi (@kendalljenner)

Kendall Jenner Instagram Hikayesi (@kendalljenner)

Devin Booker Instagram Hikayesi (@dbook)

Devin Booker Instagram Hikayesi (@dbook)

Kısa bir süre önce Instagram hikayeleri üzerinden hayatındaki özel birinin ve hayatındaki özel bir dönüm noktasını kutlayan Kendall Jenner, sevgilisi Devin Booker ile daha önce görülmeyen fotoğraflarını paylaştı. Birlikteliklerinin 1. senesini kutlayan Jenner, bu özel yıldönümü için sosyal medya sessizliğini bozdu. 

Kendall Jenner Sevgililer Günü Instagram Hikayesi (@kendalljenner)

13 Haziran’da 1. yıldönümlerini kutlayan Kendall ve NBA yıldızı Booker, açık olarak yıldönümünü kutladıklarını söylemek yerine “365” ve “52” yazmayı tercih ettiler. People’a göre çok mutlu oldukları söylenen çiftin yanı sıra Kendall’ın da en mutlu olduğu ilişkisinin Devin ile olduğu belirtiliyor. Sevgililer Günü’nde sosyal medya üzerinden ilişkilerini doğrulayan kareler paylaşan Kendall ve Devin’in aralarındaki birlikteliğin yakın arkadaşları ile birlikte Arizona’ya olan seyahatlerinde başladığı söylenmişti.