KENDALL JENNER'IN PODYUMDAN UZAK DURMA SEBEBİ

Gözler NYFW'de Kendall Jenner'ı ararken başarılı model, anksiyete nedeniyle podyumlardan uzak durduğunu ancak, yakın gelecekte podyuma dönebileceğini söyledi.

NYFW'de 23 yaşındaki başarılı model ELLE'e verdiği röportajda, arkadaşları Gigi ve Bella Hadid'e yakın gelecekte podyumda katılacağını ve gergin durumlarda kaygısını nasıl yönetebileceğini öğrendiği hakkında konuştu. Jenner, "Eskiden defile zamanlarında çok kaygılı olurdum. Podyumda yürürken sadece 'düz yürü! düz yürü!' derdim içimden ve sadece buna odaklanmaya çalışıyordum. Ben özellikle, konuklar arasında tanıdığım birileri varsa çok geriliyorum. Ama şuan iyiyim. Defileden önce konuklar kim diye bakmaya çalışıyorum ve kaygımı yönetmekte artık daha iyiyim. Ancak, bu noktaya gelmem biraz zamanımı aldı" dedi.

Geçtiğimiz Ocak ayında başarılı model verdiği bir röportajda anksiyetesi hakkında konuştu. Kendall, "Gecenin bir yarısı panik ataklarla uyanıyordum. Nereden başlasam bilemiyorum. Her şey çok korkunç; tek bir şey söylemek imkansız... İnternete giriyorsunuz ve herkesin birbirine çok kötü şeyler söylediğini görüyorsunuz. Dolayısıyla pozitif kalmak çok zor. Bu negatif enerjinin sizi yiyip bitirmesini engellemek çok zor" dedi. LOVE Magazine' verdiği bir röportajda da aynı konuya değinen Jenner, "Geçtiğimiz sezon hiç defileye çıkmadım. Çünkü Los Angeles'ta çalışıyordum ve 'off yapamam bunu. deliricem' diye düşündüm. Akıl sağlımı kaybetmek üzereydim" dedi.

Keeping Up With The Kardashians'ın yayınladığı bir klipte, geçen sene bu zamanlarda Kendall'ın ciddi mental problemler yaşadığı görülüyor. Klipte, Kris Jenner kızı Kendall'dan acil bir telefon alıyor ve onu sakinleştirmeye çalıştığı gözüküyor.


YAZI: Deniz Akkaya

Etİketler