KENDALL JENNER'IN SÜRPRİZ GİRİŞİMİ

Bir bardak 818 alabilir miyiz?

Ablaları makyaj, güzellik ve iç giyim markaları ile ilerlerken, Kendall Jenner bambaşka bir yol izliyor! 17 Şubat’ta Instagram hesabından bir paylaşım yapan Jenner, 818 adlı bir tekila markası çıkardığını duyurdu. Son dört senedir bu marka üzerinde çalıştığını belirten Jenner, yeni içki markasının Jalisco, Meksika’da elle üretildiğini söyledi. Jenner, lansmandan önce görmeden tatma seansları, içki fabrikasına geziler ve anonim olarak içeceği yarışmalara dahil ettiğini açıkladı. Jenner'ın gönderisine göre 818 uzun bir ödül listesi de kazandı!


Instagram’da paylaştığı fotoğraf serisinde arkadaşları ile tatma buluşmalarını paylaşan Jenner, kardeşi Kylie Jenner ve ablaları Kim, Kourtney ve Khloe Kardashian’dan farklı bir yön izlese de başarılı olacağına eminiz! Alkol markaları ile bilinen ünlüler kervanına katılan Jenner, Are of Spades şampanyalarının sahibi Jay-Z, Amerikan Gin markası Aviation’un sahibi Ryan Reynolds, arkadaşları Mike Meldman ve Rande Gerber (Kaia Gerber’in babası) ile ürettiği Casamigos Tequila kurucusu George Clooney gibi isimlerin peşinden gidiyor.  Son olarak ablası Poppy ve Chloe Delevingne ile ‘Della Vite’ adlı bir proescco serisi çıkaran Cara Delevingne de alkol markası çıkaran ünlüler arasında. 

Bir 818 şişesinin ne kadar olduğu ve Jenner’ın yeni tekilasına nasıl ulaşacığımızı bilmiyoruz. Ancak Jenner, yaptığı paylaşımda içkilerin yakında satışta olacağını söyledi. Acaba ünlülerin güzellik markası furyasından sonra yeni olayımız bu mu?

Etİketler