KHLOE KARDASHIAN, CHRISTIAN COWAN’IN ÖDÜNÇ VERDİĞİ ELBİSEYİ İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN SATIŞA ÇIKARDI

Hollywood dünyasında bir skandal daha!

Hollywood yıldızları sadece dünyanın en ünlü tasarımcılarının kıyafetlerini giymiyor aynı zamanda defile parçalarının numunelerini deneme şansına sahip oluyorlar! Kırmızı halı veya sokak stillerinde henüz satışa sunulmamış parçaları giyme fırsatı olan ünlüler arasında Khloe Kardashian da var.

Ancak geçtiğimiz günlerde Christian Cowan ile bir problem yaşan Kardashian, ödünç aldığı kıyafeti satışa sunmak ile suçlanıyor!

Instagram hikayesi üzerinden Khloe Kardashian’ı etiketleyerek bir paylaşım yapan Cowan, Kardashian’a ödünç verdiği elbisenin geri verilmediğini söyledi. Kardashian Kloset markasından bir ekran görüntüsü paylaşan Cowan, ödünç verdiği elbisenin Kardashian kız kardeşlerinin internet sitesinde satıldığını iddia etti. “Khloe Kardashian, neden sana ödünç verdiğim defile numuneleri internet sitende satılıyor? Sana üç defa email attık ve asla cevap alamadık,” diyen Cowan, Hollywood’da şok etkisi yaratan bir açıklama yaptı. Daha önce de tasarımcılar ile problemler yaşayan Khloe Kardashian, 2017’de Destiny Bleu adlı markanın tasarımlarını çalmak ile suçlanmıştı. Transparan tulumlar yapan Destiny Bleu’nun tasarımları, Kardashian’ın ‘Good American’ markasında satılmaya başlamıştı. Kardashian’a birçok numune yolladığını söyleyen Destiny Bleu tasarımcısı, bu iddiasını faturalar ile kanıtlamıştı. Cowan’ın paylaşımından sonra Kardashian Kloset sitesinden elbisenin satışını kaldıran Khloe Kardashian, henüz bu konuda bir açıklama yapmadı. 


.