KIM KARDASHIAN 2020'DE DAHA AZ SEKSİ GİYİNME KARARI ALDI

Kim Kardashian'ın tarzı evrim geçiriyor!

Hepimiz Kim Kardashian'dan bikinili ve cesur elbiseli fotoğraflar görmeye alıştık.  Ancak Kim New York dergisine verdiği röportajda, bunun değişmek üzere olduğunu söyledi. "Kendi kendime bir şey farkettim. Çocuklarımın yanında Instagram'da, çıplaklıkla karşılaşmadan gezemediğimi gördüm. Buna benim de katkıda bulunduğumu biliyorum. En ikonik kapak çekimlerimden biri Paper Magazine ile yaptığımız, yağ içindeyken üzerimdeki elbiseyi yırttığım bir kapaktı."

Kim, "Beyaz Saray'a girip çıkıyorum ve ertesi gün çılgın bikinili selfieler paylaşıyorum. Bunu görmediklerini umuyorum. Çünkü haftaya yine Beyaz Saray'a gitmem gerekiyor" dedi.

Kim ne olursa olsun bir 'seks sembolü' olarak görüldüğünü farkında olduğunu da söyledi. Kardashian bu durumun 'bazen karmaşık' olabildiğini belirtti. "Kesinlikle kendi başıma açtığım birçok olay var. Bunların en büyüğü soygun. Gösteriş yaptığım ve her hareketimi fazlasıyla sosyal medyada paylaştığım için oldu bu. Ama hayatın tadını da çıkartıyorum. Geçen gün birisi bana 'sen olmak nasıl bir his?' diye sordu, 'harika bir şey'" Son zamanlarda önceliklerini değiştiren Kim, Artık ailesi, işi ve çok önemsediği avukatlık macerası arasında zamanını dengelemenin önceliği olduğunu belirtti.

Paris'te yaşadığı soygunun önceliklerini gözden geçirmesini sağladığını söyleyen Kardashian, "O soygun, benden iyi anlamda çok büyük bir şey götürdü. Kaç çantam olduğu, hangi arabayı kullandığım gibi o zamanlar çok önemsediğim şeyleri aldı benden... Hala o şeyleri seviyorum ama benim için önemli değiller. Her an gidebilirler. Uzun süredir insanlar beni eşyalarla ilişkilendirdi. Düşündüğüm ilk şey, 'hukuk fakültesine gitmek istiyorum' oldu. İnsanlara yardım etmek istiyorum. Önümüzdeki on yıl çalışıp markalarımı geliştirip, bir gün Kim K olmaktan vazgeçip, avukat olacağım. Değer verdiğim şeyi farkına vardım. Hiçbir reklamcı bana hapishane reformu üzerine çalışmamı söyleyemezdi" dedi.

Kardashianları asla hafife almayın!

Etİketler