KIM KARDASHIAN COVID-19'DAN ETKİLENEN AİLELERE BAĞIŞ YAPACAK

Kim Kardashian, Skims adlı markası aracılığıyla, corona virüsten etkilenen ailelere 1 milyon dolarlık bağış yapacağını açıkladı...

Kim Kardashian West, koronavirüsle mücadeleye yardım etmek için elini taşın altına koyuyor. Kim Kardashian, Skims markası aracılığıyla,  COVID-19'dan etkilenen ailelere 1 milyon dolarlık bir bağış yaptığını açıkladı. Bağış özellikle anneleri ve çocukları desteklemeyi amaçlıyor.


Kardashian, geçtiğimiz hafta Skims "Pamuk" koleksiyonunun gelirlerinin %20'sinin COVID-19 Acil Müdahele Programı'nın Baby2Baby adlı kar amacı gütmeyen koluna gideceğini de duyurmuştu.

Bugün Skims, Kim'in 1 milyon dolarlık bağış sözünü desteklemek için, vücut şekillendirici koleksiyonunu tekrar satışa çıkaracak. Skims'in ilk lansmanında bu vücut şekillendirici giysiler 24 saat içinde tükenmişti ve neredeyse 1 milyon kişilik bir bekleme listesine sahip.

Kim, yaptığı açıklamada, "Bu zor zamanlarda ihtiyacı olan anne ve çocukları desteklemek için Skims, COVID-19'dan etkilenen ailelere 1 milyon dolar bağışlayacak. İlk koleksiyonumuzu yeniden stokladık ve bu sayede pandemiden etkilenen ailelere yardım edebileceğiz. Altı ay önce çıkardığım Skims markasını desteklediğiniz için hepinize minnettarım. Bu, uzun zamandır benim hayalimdi ve sizin bana desteğiniz sayesinde gerçekleşti. Yarım yıldönümümüz küresel bir krize denk geldi, bu yüzden her zamankinden daha fazla geri vermek ve başkalarına yardım etmek için elimizden geleni yapmak bizim sorumluluğumuz" dedi.