KIM KARDASHIAN DAHA FAZLA ÇOCUK İSTEDİĞİNİ AÇIKLADI

Kardashian, beşinci çocuğa "hayır" demiyor.

Buse Saray BUSE SARAY 30 Aralık 2022
KIM KARDASHIAN DAHA FAZLA ÇOCUK İSTEDİĞİNİ AÇIKLADI

Kim Kardashian, Gwyneth Paltrow'un Goop podcast'ine katıldı ve gelecekte daha fazla çocuk sahibi olacağını açıkladı.Kardashian'ın yıldızı, eski kocası Kanye West ile North, 9; Saint, 7; Chicago 4 ve Psalm 3 ile  olmak üzere dört çocuğu paylaşıyor. Kardashian, Paltrow'a beşinci bir çocuğa “asla, asla demeyeceğini” söyledi.

“Bu kararı verebilmem için bir süre hayatımda birinin olması gerekirdi. Yani olması gereken neyse o olacak." Paltrow daha sonra SKIMS kurucusuna yumurta dondurmayı araştırmasını önerdi, ancak Kardashian doğurganlıkta açıkça haklı çünkü "Bence embriyolar gidilecek en iyi yol" diye yanıt verdi.

Ayrıca Damon Thomas, Kris Humphries ve son olarak West ile olan üç evliliği içeren geçmiş ilişkilerini de tartıştı. "Dürüst olmak gerekirse, son evliliğimin ilk gerçek evliliğim olduğunu hissediyorum" diye açıkladı. "Birincisi, ne olduğunu bilmiyorum... İkincisi, evlenmeyi o kadar çok istiyormuşum gibi hissettim ki, çünkü bütün arkadaşlarım oradaydı ve olmam gereken yer orasıydı."

Kesinlikle tekrar evlenmek istediğini, ancak şu an mutlu olduğunu ve bekar olmanın her dakikasının keyfini çıkardığı sözlerine ekledi.

Kardashian daha önce de daha fazla çocuktan bahsetmişti ve bir röportajında  annesi Kris Jenner kadar çocuk sahibi olmayı düşündüğünü söylemişti. Bu, komedyen Pete Davidson ile geçen sonbaharda sona eren bir ilişki içindeyken oldu. Davidson, Orlando Bloom'la yeni filmini çekmek için Avustralya'ya gittiğinde, çift programlarının birbirlerini gerçekten göremeyecek kadar meşgul olduğunu fark etti. O zamandan beri, Davidson model Emily Ratajkowski ve rol arkadaşı Chase Sui Wonders ile New York'ta görüldü.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.