KIM KARDASHIAN İSYAN ETTİ!

'Kim Kardashian hamile değil' diyenler, size bir haberimiz var!

Kim Kardashian, yine haftanın en çok konuşulan kişisi olmayı başardı! Hepinizin bildiği gibi Kim ikinci çocuğuna hamile; ancak buna inanmayan ve Kim'in taşıyıcı anne kullandığını düşünenler vardı. Kim, daha önce sosyal medya üzerinden insanlara cevap vermişti ancak artık sabrı taşmış olacak ki dün, Instagram hesabından hamile olduğunu tamamen gösteren çıplak bir fotoğrafını paylaştı. (üstte)

Fotoğrafını altınaysa şunları yazdı: ‘İlk önce çok zayıf olduğumu ve hamile olmadığımı söylediler. Şimdi de çok şişman olduğumu ve yine de hamile olmadığımı söylüyorlar. Bazen yemek yemeden hemen önce fotoğrafım çekiliyor ve zayıf görünüyorum, bazense tam tersi oluyor ve şişman görünüyorum. Bunlar hamile olmanın bir parçası. Ben taşıyıcı anne kullansaydım bu süreci sizlerle paylaşır, saklamazdım ve bence bunu herkes biliyor. Herkesin vücudu ve hamilelik sürecinde yaşadıkları farklı. Ben vücudumu her aşamada sevmeyi öğrendim. Bu daha hiçbir şey, daha çok şişeceğim ama bu da güzel bir şey. Ben hamile olabildiğim ve en azından şimdilik ‘preeklamsi' olmadığım için şükrediyorum. Tanrı'ya bu mucize için teşekkür ediyorum ve bu sefer karşıma hangi dedikodularla çıkarsanız çıkın umursamıyorum.'

Kardashian'ın fotoğrafı, 1.6 milyon beğeni aldı ve birçok tartışmaya da neden oldu. Biz de Kim'i desteklediğimizi söylemeden edemeyeceğiz; çünkü onun da belirttiği gibi herkesin vücudu farklıdır ve herkes farklı şeyler tecrübe eder! Ayrıca Kim Kardashian'ı ilk kez bu kadar hassas ve önemli bir konu hakkında konuşurken görmek bizi gerçekten mutlu etti.

Etİketler