KIM KARDASHIAN KARDEŞİ KOURTNEY’İ KOVDU

“Keeping Up With the Kardashians” şovunda drama bitmek bilmiyor!

Kourtney Kardashian’ın ‘Keeping Up With the Kardashians’ şovunun yeni sezonu ile ilgili karışık hisler içinde olduğunu biliyorduk. Ancak Kim Kardashian’ın kardeşi Kourtney’i seriden kovucağını tahmin etmemiştik! Başta Kardashian ailesinin Kourtney’nin seriyi bırakmak istemesini anlayışla karşıladığını düşünüyorduk. Ancak Kim ve Khloe’nin Kourtney’e oldukça kızgın olduğu ortaya çıktı!

Geçtiğimiz Pazar akşamı yayınlanan ‘Keeping Up With the Kardashians’ bölümünde Kim, Kourtney’i arayarak sert bir mesaj verdi, “Senin için bir teklifimiz var. ‘K’ harfi ile başlıyor ve ’N’ harfi ile bitiyor,” diyen Kim kardeşinin kovulduğunu söyledi. İşlerini tamamlamayan Kourtney’e kızgın olan Kim, Kourtney’nin kameralardan uzak durduğunu söyledi. Şirket sahipleri ve anne olan Khloe ve Kim, Kourtney’nin arkasını toplamaktan şikayetçi.Annesi Kris Jenner’dan tavsiye isteyen Khloe, “Menajerimiz olarak şovun başarılı olmasını isteyeceğini düşünüyorum. Bu nedenle Kourtney ile konuşarak ona, ‘Evet, Kourtney. Eğer hiç bir katkıda bulunmayacaksan, bu işi bitirmelisin,’ demelisin” dedi. Kardeşi Khloe ile hemfikir olan Kim, “Herkesin bir sert bir sonuca varması gerekiyor. Ona gösterelim. Eğer gelmek istemiyorsa ve çalışmak istemiyorsa, çok fazla sınırı aştı, çıkması gerekiyor.” dedi. 

Kim’e tepkisini belirten Kourtney, “Eğer Kim beni aile şovundan kovacak gücü olduğuna inanıyorsa? Bu çılgınlık. Bazen hepimizin bir araya ihtiyacı var ve ben Kim ile çekim yapmak istemiyorum” dedi. Sağlık ve iyi hissetmenin şovlarından daha önemli olduğuna inanan Kourtney, “Kabullenmeyeceğim ve sınırlarımı değiştirmeyeceğim. Bu olmayacak” diyerek konu hakkındaki tepkisini yineledi.