Kim Kardashian, Ryan Murphy Dramasının Başrolünde

“American Horror Story” sonrasında, Kardashian ve Murphy tekrar bir araya geliyor.

Buse Saray BUSE SARAY 08 Aralık 2023
Kim Kardashian, Ryan Murphy Dramasının Başrolünde Getty Images

"American Horror Story" 12. sezonunda rol aldıktan sonra, Kim Kardashian bir oyuncu olarak daha fazla adım atıyor. Kardashian, "AHS" ortak yaratıcısı, yazar-yapımcı Ryan Murphy ile başka bir projede bir araya geliyor.Hulu'da yayınlanacak hukuk draması, Kardashian'ın Los Angeles'ta bir kadınlar ekibini yöneten başarılı bir boşanma avukatını oynayacağı bir hikayeyi anlatacak. Proje, Jon Robin Baitz (Brothers & Sisters) ve Joe Baken tarafından yazıldı. Kris Jenner da bir yürütücü yapımcı olarak yer alıyor.

Anlaşma, Kardashian'ın dizisini 2022'de prömiyer yapan ve uzun süren E! dizisi Keeping Up With the Kardashians'ın yerini alan Hulu reality şovu The Kardashians ile bir araya getirecek.

Hukuk draması, Murphy'nin Hulu için yapacağı ilk dizi olacak ve Disney ile genel anlaşmasının bir parçası olacak. Aynı zamanda Murphy'nin Haziran ayında Netflix anlaşmasından ayrılmasının ardından çıkacak ilk Disney projesi olacak.

Geçtiğimiz hafta ise Kardashian'ın Netflix’in “The Fifth Wheel” adlı bir komedi filminde yer aldığı duyuruldu. Bu filmde, Kardashian dört kadın arkadaş grubuna dışarıdan gelen bir karakteri canlandırıyor. Rekabetçi bir teklif savaşının ardından, film Kasım ayında Netflix'te yayınlanmak üzere anlaşma sağladı. 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.