KIM KARDASHIAN'IN BUZDOLABI TURU

Kim Kardashian'ın buzdolabı neden boş?

İki gün önce Kim Kardashian, Skims adlı markasının tanıtımı için Instagram sayfasında bir paylaşım yaptı. Fotoğrafta buzdolabının içi oldukça boş görünüyordu. Sebzelik ve rafların çoğu boştu. Buzdolabında gözüken tek şey bir sürü farklı çeşit süt kutusuydu.


Durum böyle olunca herkes multi milyonerin boş bir buzdolabına sahip olmasına şaşırdı ve konu kısa sürede sosyal medyada tartışma konusu haline geldi. Kim, yiyecek bir sürü yemekleri olduğunu göstermek için Instagram hikayelerinde tüm mutfaklarını gösterdi. Evet, mutfaklarını! Kim Kardashian, yukarıdaki resimdeki buzdolabının sadece çocuklarının sütü ve suyu için olan buzdolabı olduğunu açıkladı. Ayrıca, tam boy dondurulmuş yoğurt makinesine, makarna ile doldurulmuş bir kilere ve plastik yerine cam kavanozlarda dondurulmuş yoğurt sosları içeren bir dolaba sahip olduğunu da gösterdi. 

Kim ayrıca çok daha büyük olan pişirme mutfağında içerisinde daha fazla süt ve meyve suyu tutan başka bir buzdolabı ve başka bir dondurucu olduğunu da gösterdi.