KIM VE KANYE'NİN İLİŞKİSİ KOPMA NOKTASINDA!

"Kim'in tahammülü kalmadı."

People'ın haberine göre, son zamanlarda ilişkilerinde sık sık sorun yaşayan çift, ayrılma noktasına gelmiş olabilir... 

Bir kaynak, Kanye'nin Grammy ödülünün üzerine tuvaletini yaparken videosunu paylaştığı tweet serisinden sonra Kim Kardashian'ın, Kanye'nin davranışlarına daha fazla tahammülünün kalmadığını söyledi.

Bipolar bozukluğu olan West, manik dönemi sırasında başkanlığa adaylığını koymuştu. Temmuz ayında Güney Carolina'da düzenlediği miting sırasında West, Kim'in North West'e ilk hamileliğini sona erdirmeyi düşündüğünü ve bu konuda tartıştıklarını söylediği için Kardashian'ın onu boşama olasılığını gündeme getirmişti. 

O dönem People yaptığı haberde, çiftin "uzun süredir" gizli bir şekilde boşanmayı düşündüğünü duyurmuştu. Temmuz ayında People'a konuşan bir kaynak, "Geçtiğimiz haftalarda ve özellikle son birkaç gündür iki taraf da, iki taraf için de evliliğin bittiğinden emin olmak adına sık sık iletişime geçtiler" dedi.

Bu haberin ardından Kim Kardashian ve Kanye West evliliklerini kurtarmaya çalışmak için bir tatile çıktılar. İlişkileri önce iyiye gitmeye başlasa da West, Kim'e verdiği sözleri tutmamış.

Kaynak, "İlaçlarını bıraktı. İlaçlarını düzenli kullanacağına söz vermişti. Son denemelerinde Kanye, ilaçlarına geri başlayacağına ve dürtülerini kontrol etmek için çok çalışacağına söz vemişti. Bir sürü söz verdi. Ama tuttuğu sözler bir ay bile sürmedi."