KIRSTEN DUNST İKİNCİ BEBEĞİNE HAMİLE

Dunst ve nişanlısı Jesse Plemons’un ailesi büyüyor!

Kirsten Dunst ve nişanlısı Jesse Plemons, yeni bir bebek beklediklerini duyurdular. İkinci bebeğine hamile olduğunu olabilecek en şık şekilde duyuran Dunst, W dergisinin yönetmen Sofia Coppola için adanan ‘Yönetmenler’ sayısında yer aldı. Sayıda yeni bebeği hakkında yorum yapmayan Dunst, odak noktasının Coppola ile yeni projeleri olmasını tercih etti. Ancak fotoğraf çekiminde büyüyen karnı ile kelimelere gerek kalmamasını sağlayan Dunst, bu özel kareler için Rodarte’den bir elbise giydi. 


Nişanlısı Plemons ile ilk bebeklerini Mayıs 2018’de doğuran Dunst, bir erkek dünyaya getirmişti. Ağustos 2019’da nişanlısı ile tanıştıktan sonra hayatının değiştiğini anlatan Dunst, “Benim ruh eşim olacağını biliyordum. O benim favori oyuncum-çalıştığım en iyisi. Sonsuza dek hayatımda olacağını biliyordum. Ama o zamanlar ne denli hayatımda olacağını bilmiyordum. Şov bittikten sonra onu çok özlemeye başladım. Bir sene boyunca bir araya gelemedik. İkimiz de yeterince zekiydik, bağlantının sadece birlikte çalıştığımız için mi olduğunu merak ediyorduk. Ama her şey gerçekti” demişti. 

Birlikte beş sene geçirdikten sonra nişanlı kalmayı tercih eden Dunst ve Plemons’un yakın bir zamanda da evlenceklerini düşünmüyoruz. Yine geçmişte verdiği bir röportajda, “Zaten evli gibiyiz. Birlikte çocuğumuz var” diyen Dunst evlenmeye niyetleri olmadığını söylemişti. Aynı zamanda annesi ile bir konuşmasını anlatan Dunst, “Annem, ‘Ama siz ne zaman evleneceksiniz?’ diye sorup duruyor. Ben de ona ‘Anne, ben hamileyken evlenmeyeceğim. Düğünümde dans etmek ve eğlenmek istiyorum. Demeye çalıştığım bu düğüne para harcayacağız. Her şeyi ödeyip keyfini çıkarmak istiyorum,’ diye cevap veriyorum. Annem bu konularda biraz geride kaldı. Hamile kalmak için zorlanacağımı düşünüyordum ama biraz sürpriz oldu. Jesse ile tanışmasaydım, yumurtalıklarımı dondurmayı düşünüyordum. Ama sanırım şanslı oldum,” demişti.