KIRSTEN DUNST VE JESSE PLEMONS EVLENDİ

Dunst ve Plemons, 6 yıllık birlikteliğin ardından evlendi.

Buse Saray BUSE SARAY 09 Temmuz 2022
 KIRSTEN DUNST VE JESSE PLEMONS EVLENDİ

Kirsten Dunst, uzun zamandır erkek arkadaşı olan ve iki çocuğunun babası Jesse Plemons ile evlendi. Çifti altı yıllık birlikteliğin ardından geçen hafta sonu Jamaika'da Ocho Rios'ta "Evet" dedi.

Dunst'ın bir temsilcisi şöyle diyor: “Evlendiklerini teyit edebilirim. Başka ayrıntı verilmeyecek.”

Çift, ilk olarak 2015 yılında evli bir çifti oynadıkları FX dizisi “Fargo” setinde tanıştı. Ancak Dunst, o sırada erkek arkadaşı Garrett Hedlund'dan ayrıldı ve 2016 yılına kadar çıkmaya başlamadılar.

Altın Küre'nin Ocak 2017'deki hafta sonu çifti nişanlandı. “Bring It On” yıldızı ve “Friday Night Lights” sevgilisi, 2018 baharında oğlu Ennis'i ve geçen yıl oğlu James Robert'ı karşıladı. Dunst, Şubat ayında LA Times'a “birbirlerine karı koca dediklerini”, ancak COVID-19 salgını ve ikinci çocukları olduğu için düğünlerini ertelediklerini söyledi.

Bu yılın başlarında, her iki oyuncu da bir kez daha yeni evlileri oynadıkları “The Power of the Dog”daki rolleriyle Oscar'a aday gösterildi.Plemons, Dunst'la Ağustos 2019'daki Hollywood Walk of Fame töreninde ilk tanıştığı anı şöyle anlatıyor; “Hemen, çok fazla kelime alışverişinde bulunmadan, gözlerinin içine baktım ve onun güzel, tatlı, korumasız, misafirperver bir insan olduğunu gördüm.

Dunst, New York Times'a Plemons ile görüştüğünü söylemişti. “Çok benzer şekilde çalışan iki kişiydik ve ruh ikizi gibi hissettim.” Ve dedi ki, "Sonsuza kadar hayatımda olacağını biliyordum."


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.