KOURTNEY KARDASHIAN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Kourtney Kardashian, ‘Keeping Up With The Kardashians’ şovundan ayrıldı!

‘Keeping Up With The Kardashians’ şovunda son olanlardan haberiniz varsa, Kourtney Kardashian’ın yavaş yavaş ama kesin bir şekilde sabrının tükendiğini görmüşsünüzdür. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümde, kardeşi Kim Kardashian ile fiziksel bir kavgaya giren Kourtney, yaşananlar konusunda sessizliğini bozdu. 

Geçtiğimiz haftalarda teaserları yayınlanan ‘Keeping Up With The Kardashians’ şovunun 18. Sezonunda Kim ve Kourtney arasındaki gerginliğin büyüdüğünü gördük. Daha önceden de tartışmalara giren Kim ve Kourtney Kardashian, bu defa sınırları biraz aştılar. Khloe ve Kourtney daha önceden Kim’i kendi parfümlerini yapmak istediği için dava etmek bile istemişlerdi! Şimdi ise belki de Kardashian kız kardeşlerin en şiddetli kavgalarına şahit olduk. 
Her zaman sevgi ve nefret arasında giden bir ilişkileri olan Kim ve Kourtney, en son kavgalarında Khloe ve Kendall’ın onları ayırmak istemesine rağmen oldukça hararetli bir kavgaya girdiler. Sosyal medyada en çok konuşulan ve paylaşılan görüntülerden biri olan Kim ve Kourtney kavgasının ardından sessizliğini bozan Kourtney, Twitter’dan bir paylaşım yaptı. Rob Kardashian’ın bir tweetini paylaşan Kourtney, “Kourtney “çivi kazıcı” Kardashian 49 kilo ağırlığında ... Kim “tekmeleyici” Kardashian West 58 kilo ağırlığında …” yazdı. Kim Kardashian ile yaşadıkları tartışmaların ve kavgaların ardından aile serisinden ayrılma kararı alan Kourtney Kardashian, hayatında yeni bir yol izleme kararı aldı. Instagram sayfasından haberleri doğrulayan Kourtney, bir hayranının “Kourtney’nin bu şovdan ayrılması gerekiyor. Onun çekim yapmak istememesinden çok sıkıldım,” demesi üzerine, “Zaten ayrıldım, baybay,” cevabını verdi. ‘Keeping Up With The Kardashians’ serisinin son bölümlerinde, “Ben ünlü olmayı sevmiyorum. Şova ara veriyorum. Şimdi zamanımı kendime ve anne olmaya ayırabilirim,” diyen Kourtney, 18 sezonluk şovdan ayrıldığını duyurdu.