MEGHAN MARKLE VE PRENS HARRY KRALİYETE DÖNEBİLİR!

Kraliçe II. Elizabeth, Meghan Markle ve Prens Harry istedikleri zaman Kraliyet Ailesi'ne geri dönebileceklerini söylemiş...

Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliyet Ailesi'ndeki resmi görevlerinden ayrılmaya karar verdiklerinde Kraliçe II. Elizabeth, bu kararlarından geri dönebileceklerini söylemiş. Meghan Markle ve Prens Harry’nin ilişkilerine ve Kraliyet Ailesi'ndeki yaşamlarına ışık tutan ‘Finding Freedom’ biyografisinden yayınlananlara göre yazarlar Omid Scobie ve Carolyn Durand, Meghan ve Harry’nin Kraliyet Ailesi'nden ayrılma süreçlerini derinlemesine açıklıyorlar. Scobie ve Durand’a göre resmi ayrılık sürecinden sonra Prens Harry’i Windsor Sarayı'nda öğle yemeğine davet eden Kraliçe II. Elizabeth, Meghan ve Harry’e destek olacağını ve istedikleri zaman Kraliyet Ailesi'ndeki resmi görevlerine geri dönebileceklerini söylemiş.

Times dergisine paylaşılan kitap alıntılarında  “Yemeğe oturduklarında, Kraliçe, Harry’e hangi yolu seçerse ona daima destek olacağını söyledi. Harry’e 12-aylık bir deneme süreci söz verilmesine rağmen, konuşmalarında Meghan ve Harry’nin istedikleri zaman rollerine geri dönebilecekleri söylendi,” yazıyor. Aynı zamanda bu konuda çifte yakın bir kaynağa danışan Scobie ve Durand, “İstedikleri zaman, hazır olduklarında geri dönebilecekleri çok açık bir şekilde belirtildi.” diye ekliyor. 

Kraliçe II. Elizabeth ve Prens Harry’nin bu buluşması medyada oldukça ses getirse de buluşmanın içeriği hakkında detay verilmemişti. 1 Mart’ta görüşen babaannesi Kraliçe II. Elizabeth ile görüşen Prens Harry, bu yemeğin ardından oğlu Archie ve Meghan Markle ile Los Angeles’a taşınmıştı.